Jump to content

ślub z własnym Ojcem - Paranoja


MARGARET 87

Recommended Posts

Miałam dziwaczny sen ...

a leciał On mniej wiecej tak ..

 

 

 

Trwały przygotowania do mojego ślubu .. chodzilam po sklpeach i kupowalam suknie slubną. Nadszedł upragniony dzień.. Stanełam przed ołtarzem z Moim Ojcem ... Ktory miala stać sie moim mężem ... Najciekawsze jest to że moja Mama siedziała w kościele i widocznie dawała na to aprobatę ... Uciekłam sprzed ołtarza , wystawiając mojego Tatę jednocześnie.. Pojechałam do moich sioóstr cioteczny.. które dodały od siebie że wiedziały od początku że to paranoja ale nie chciały niszczyć mojego szczęścia...

koniec ..

 

 

MOże mi wytlumaczyć o co tutaj mogło chodzić ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witaj,

No cóż, ojciec to pierwszy mężczyzna w życiu każdej dziewczyny. Jak się okazuje w praktyce wiele kobiet dobiera sobie podświadomie partnera bardzo podobnego do ojca w sensie pewnych zachowań, także negatywnych i patologicznych. Na przykład taka kobieta, którą ojciec bił, psim węchem dobierze sobie partnera, który wkrótce okaże się, że jest podobny pod tym kątem. Kobieta wychowana w domu, gdzie ojciec był alkoholikiem, wynajdzie również partnera, który szybko po ślubie okaże się, że lubi sobie tęgo popić i niestety też jest alkoholikiem. Jednym słowem, tak jak pisze Luisa Hay w książce "Możesz uzdrowić swoje życie" wybieramy sobie podświadomie mężczyzn, którzy nam stworzą klimaty, które dobrze znamy z domu rodzinnego. Wtedy czujemy się "jak u siebie".

 

W twoim śnie widać, że twoja mama przyzwala, abyś i Ty powtórzyła życie z kimś podobnym do jej męża. I Twoje ciocie również przeczuwały, że to "paranoja", ale "nie chciały burzyć Twego szczęścia", skoro wybrałaś sobie partnera, który potem okaże się taki sam jak Twój ojciec.

 

Nie znam Ciebie, więc nie mogę wskazać, tak jak Twoje ciocie, które znają Twoją sytuację rodzinną, co takiego mogłoby się powtórzyć w Twoim związku z mężczyzną, który może się okazać losem Twej matki.

Sama musisz to wynaleźć.

Pozdrawiam

sbb

Link to comment
Share on other sites

Guest Vanilia22

Mnie zaciekawiło, że piszesz

Moim Ojcem
z dużych liter.... Pytanie kim jest dla Ciebie Ojciec i jaki stosunek masz do niego i matki? Może Ci to pomoc w rozwiązaniu zagadki.

 

M.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...