Skocz do zawartości

Ciemno, zimno, lodowiec


Guest

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam 3 sny jednej nocy. Wydaje mi się ze mogą mi one dość pomoc dojść do ładu samej ze sobą dlatego prosiłabym o pomoc w interpretacji. I chyba są one powiązane ze sobą

 

1. W dużej hali z grupa ludzi (nie potrafię określić czy byłam jedna z nich czy byłam obserwatorem) szykowaliśmy się do wojny/walki. Potem na zewnątrz była ciemność (tak jakby nigdy nie było dnia i slonca). Ktoś ubrany w moro (ja byłam po jego stronie) stal na straży. On mial okulary przypominające gogle. I w tych okularach zabłysło światło (odbiło się?). I w tym momencie usłyszałam głos ze "oni" nasi przeciwnicy niszczą każde światło. I ta osoba miała być usunięta.

 

2. Podobna hala jak w poprzednim śnie ale tym razem było tam wesele mojej siostry i jej byłego chłopaka (który naprawdę zginął tragicznie kilka lat temu). Bylo bardzo mało ludzi- oni byli dość nieprzyjaźni, plotkujacy itd. Zastanawiałam się dlaczego jest tak mało ludzi? Odpowiedz- bo za długo czekali (moja siostra i jej chłopak)

 

3. Zima, góra lub bardziej lodowiec. Ja byłam jakby większa od tej góry. W wielkim bucie zjeżdżało z lodowca dziecko. Chyba je na dole złapałam. A tam w takim lodowym leju było dużo pojedynczych butów wielkości sanek. Jakos zastanowił mnie ten widok/zasmucił?

 

Byłabym wdzięczna za pomoc w interpretacji. Z góry serdecznie dziękuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...