Skocz do zawartości

Sen o byciu wilkiem


ana78

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś miałam dziwny sen...

śniło mi się że jestem na jakimś bazarze widzę kilka kobiet które przemykają się pośród ludzi. Ubrane są w stroje hinduskie\arabskie... Mają woalkami zakryte twarze tak że widoczne są tylko oczy... Ktoś szepcze że to są satanistki. Idę za nimi, trafiam do znajomego miejsca, podwórko studnia, ostatnie piętro klatki schodowej. Jedna z satanistek sprzecza się, nie zgadza się, chce się wycofać z jakiegoś rytuału. Wiem że jeśli zgodzi się na to to zaprzeda duszę diabłu.

Rozmowa czy sprzeczka prowadzona jest przez kobietę która ma włosy koloru ciemny blond, jasny brąz, ubraną normalnie w biurową mocno różową garsonkę a mężczyzną brunetem podobnym do Deniro. Wiem że ten mężczyzna to we własnej postaci Szatan. Przyzywa on kobietę by podeszła do okna, podchodzi i wtedy wyrzuca ją z ostatniego piętra przez okno na klatce schodowej... I zaczyna się rozgrywka pomiędzy Mną a Nim o to kto pierwszy będzie przy zwłokach, kto pierwszy zabierze duszę kobiety. Biegnę schodami i pierwsza docieram do niej. Siadam u szczytu jej głowy i zaczynam wyć jak wilk... Jestem wilkiem, z tym że nie przemieniam się w niego. Dociera po chwili Szatan i nic nie może zrobić. Udało mi się ocalić jej duszę... I się budzę . Proszę o pomoc w interpretacji :) Dziękuję

P.S

Często w snach walczę z Diabłem, ze złem...

Edytowane przez ana78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest moim zdaniem o tyle trudny sen, że rozbija się o to w co wierzysz. W zależności od tego, jak kierunkuje Cię wiara (nie chodzi mi tylko o wyznanie typu katolik, chrześcijanin, wyznawca Allaha itd, ale o Twoje konkretne poglądy na pewne sprawy) tak też różnie można interpretować moim zdaniem ten sen.

 

Być może podświadomość próbuje Ci powiedzieć, że masz pewne predyspozycje do aktywnej walki z Szatanem albo ze złem (czyli również z Szatanem) które uosabia. I możesz dzięki temu choć w pewnym sensie ocalić innych ludzi. Masz możliwość mu czynnie przeciwdziałać.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję... Tego typu sny, walka ze złem zawsze z Szatanem, śnią mi się co jakiś czas... Na ogół jestem wojownikiem, czasami używam miecza... Pierwszy raz w moim śnie zobaczyłam swoją duszę, zobaczyłam że jest wilkiem. Może to tak bardzo mnie zdziwiło, zaskoczyło... Dziękuję że spojrzałeś na to obiektywnie i napisałeś to co czujesz. Mi to rozjaśniło obraz sytuacji. Dziękuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...