Jump to content
schismatic

Losy znajomości

Recommended Posts

schismatic

z pewnym bliskim mi panem (na razie tylko 'kolega')

tak brzmiało pytanie

runy z kolei jakie wyszły to:

(terazniejszosc) Algiz-(rozwoj sytuacji) Kenaz- (bliska przyszlosc)Mannaz

jak dla mnie chyba tylko platoniczne zauroczenie, kolezenska sympatia,porozumienie,bez fajerwerek.

Jesli mozna, milo by mi bylo gdyby ktoś się jeszcze na temat tego układu wypowiedział,doradził itp

:bukiet:

iridos

nooo kenaz moze byc ognistym seksem:z_jezorem_na:

Guest Sowilo92

oj mnie się wydaje, że dużo miłości się pojawi i namiętności, on jest gotowy zapewnić Ci jak najlepszą przyszłość....szykuje się udany związek, a nawet małżeństwo;)

iridos

no ja bym powiedziała ze po tym seksie ewentualnie jakis unienisieniach milosnych pozostanie przyjazn

Guest Sowilo92

Seid powiedz, że Ty tego nie widzisz, a nie, że tego tu nie widać....nie zjadłaś wszystkich rozumów, a Runy mówią do każdego zrozumiałym tyklo dla tej osoby językiem, dla mnie Runa Kenaz, nie oznacza tylko seksu, ale również pełne namiętności małżeństwo

iridos

Jak dla mnie ciekawe wyjaśnienie mnie mannaz zawsze kojarzy się z koleżenstwem przyjaźnia

Guest Sowilo92

Seid przepraszam Cię za zmianę płci....nie musisz robić mi wykładów na temat run, a porównanie ich do zwierząt, jest dla mnie bez sensu....runy to energie, które możemy poznawać intuicyjnie, a koń i krowa to coś co możemy zbadać fizycznie....ja od początku zajmowanie się przeze mnie runami interpretowałem w niektórych przypadkach hrunę kenaz jako małżeństwo zbudowane na bazie właśnie ognia namiętności, a mannaz dla mnie w tym układzie może oznaczać człowieka dążącego do harmoni w związku....

Guest Sowilo92

Seid widzę, że nie ma większego sensu z Tobą rozmawiać, bo uważasz, że tylko Twoje zdanie jest słuszne, ja wyrażam swoje zdanie, do którego mam prawo, a Ty powinieneś je uszanować, a nie nakłaniać do swoich racji argumentami, które do mnie nie przemawiają, ja nie mówię, że się mylisz, ale ja myślę inaczej...