Skocz do zawartości

sen o grubasach


ulka28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,bardzo proszę o interpretacje snu....

Sen przyśnił mi się gdzieś, około dwa tygodnie temu, a kojarzy mi się z sceną z biblii w której pewnemu faraonowi(jak dobrze pamiętam)przyśniły tłuste krowy, ktore zostały zjedzone przez chude...

Mianowicie śniła mi się kobieta bardzo gruba, pijana bardzo zaniedbana, zniszczona przez alkohol, nieszczęsliwa, pózniej śniło mi się dziecko, również grube które płakało przez matkę, że jest pijana, na końcu snu śnił mi się mężczyzna, bardzo gruby(najgrubszy, największy z całej trójki;)), najbardziej zapamiętałam, że siedział zmartwiony całą sytuacją. W porównaniu do kobiety był ładny na twarzy, zadbany potrafił również żartować. Sen ten przeplatał się z innym snem, który miał wątek....

Mogę dodać, że rozmawiałam z owym mężczyzną i chyba go nawet pocieszałam...

Z góry dziękuję:bukiet:za interpretację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulka28

Jeśli by przyjąć że Ci ludzie śnili Ci się w takiej kolejności jak opisałaś - to prawdopodobnie jakaś sytuacja nie przedstawia się aż tak źle (jeśli mężczyzna śnił sie jako ostatni).

W innym znaczeniu - widocznie chodzi o czyjeś dziwne zachowanie (tj osób odurzonych alkoholem), których trudno zrozumieć, tymbardziej że ich sytuacja moze wyglądać nieciekawie (niechlujny ubiór).. dodatkowo dziecko jako symbol nieodpowiedzialnego zachowania w zestawieniu do doświadczenia (dorosła matka).. oraz mężczyzna jako odpowiedzialna osoba, któta czuje się bezsilna wobec tego wszystkiego

Edytowane przez winteer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winter jak zawsze :):)bardzo dziękuję, tak osoby te śniły mi se dokładnie w takiej kolejności, trochę to wszystko zagmatwane....jak we śnie ...;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...