Skocz do zawartości

Uduszona??


anika24

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam okropny sen od jakiegoś czasu mam problemy dlatego bardzo proszę o interpretacje mojego snu. Śniło mi się że moja koleżanka dodam że nie bardzo się lubimy ale właściwie ona nic mi nie robi prócz tego że mnie obgaduje (obgaduję też innych)to wydaję się być niegroźna choć ostatnio nie jestem tego pewna gdyż razem z innymi osobami puściła o mnie plotke. W moim śnie ona w morduje moją mame( nie jestem tego pewna ale tak wynika ze snu) następnie ja wchodzę do pokoju ona udaję że nic mi nie chcę zrobić następnie się okazuje że mnie też chcę zamordować poprzez uduszenie wiem że chciała mnie udusić workiem nie wiem czym jeszcze..wybiegam do kuchni okazuję się że to moje mieszkanie podbiegam do okna odsuwam firanke i krzycze (mam wrażenie że ktoś jest ze mną ale nie mam pewności)nie moge krzyknąć mój głos jest taki cichy wołam o pomoc i rzucam w przechodniów przedmiotami aby zwrócili na mnie uwagę czuję strach. Znowu wracam do niej znowu chcę mnie udusić biegne do okna znowu ta sama scena nagle siłą woli udaje mi się głośno krzyknąć nie wiem czy w tym samym momeńcie czy nie ale odwracam się ona jest za mną ja wchodzę na okno i wyskakuję z niego..tylko że niby skacze niby nie efekt jest taki że ona mnie zostawia ja czuję ulge. Były inna rzeczy w tym śnie ale to najbardziej mnie zaniepokoiło najbardziej zapamiętałam z tego snu osobe fakt że chciała mnie udusić i te okno ten krzyk te rzucanie przedmiotami.Prozę o interpretację snu...

Edytowane przez anika24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam i czytam..zauważyłam że o różnych snach tu piszecie może dodam co mi się przypomniało...zanim pojawił sie ten wątek o duszeniu śniła mi się ubikacja i pełno zakrwawionyc podpasek nie były moje nie pamiętam czy chciałam sama zmienić podpaske czy tylko skorzystać z toalety wiem tylko że odczuwałam duże obrzydzenie w tym konkretnym momeńcie ciągle ocierałam się o tą cudza krew nie umiałam jakby ominąć tych podpasek..

Edytowane przez anika24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...