Jump to content

Dziewczyna, pocałunek, korytarz, koleżanka...


anika24
 Share

Recommended Posts

Sen ten przyśnił mi się jakiś czas temu ale chciałam usłyszeć wasze zdanie na jego temat. Śniła mi się dziewczyna która od dłuższego czasu mi się podoba długo miałam wrażenie że ona też coś do mnie czuje ale tego nie jestem pewna. Długo walczyłam z tym uczuciem nigdy wcześniej nie interesowałam się kobietami a przynajmniej nie na poważnie czułam się bardzo rozdarta bardzo to przezywałam.Odrazu zaznaczam że napiszę to co pamiętam. Śniłam o tym że jesteśmy razem na moim korytarzu koło wsypu.Jest nieśmielona ja też chwytam ją za ręke ona chcę mnie pocałować ja się odsuwam ona wyczuwa że coś jest nie tak ciągle jest ten sam mrok ja czuję się zdenerwowana czuję jak bardzo mi zależy. Nagle na stronie korytarza gdzie jest światło widze moją koleżanke której o nas powiedziałam ona wyciąga do mnie ręke mówi chodź po drugiej stronie jest tamta dziewczyna wołam ją chcę byśmy szły wszystkie razem (miałyśmy zjechać windą) nagle zadaje jej pytanie''dlaczego''? a ona na to abyś się przyzwyczaiła albo oswoiła...jeśli chodzi o ten sen to najlepiej zapamiętam moje pytanie i jej odpowiedź ten charakterystyczny półmrok i nasze zdnerwowanie ten pocałunek który nie doszedł do skutku moją koleżanke która chciała bym szła razem z nią odgradzały mnie od niej chyba szklane drzwi nie jestem pewna...tak sao nie jestem pewna czy chwyciłam tamtą za ręke...

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że to wypisz wymaluj są po prostu Twoje obawy i wątpliwości. Mrok kryje, czasem coś czego nie akceptujemy, czasem coś dla nas wstydliwego, a czasem w mroku kryje się coś, czego nie widzimy i z czego nie zdajemy sobie sprawy.

 

Odsuwasz się od niej, tak jakbyś nie akceptowała tego uczucia. Być może umysł starał się podpowiedzieć Tobie, że w kimś masz oparcie, ktoś Ci sprzyja.

 

Szklane drzwi - widzisz co masz przed sobą, ale tego nie akceptujesz. Niewidzialna bariera.

 

Tak mniej więcej to ja odbieram. Pamiętaj jednak, że sen najpoprawniej jest w stanie zinterpretować ta osoba, która go śniła.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za interpretacje...to prawda ze balam sie tego uczucia staralam sie od niego uciec. Jednak nadal nie rozumiem tego co do mnie powiedziala zapytalam sie jej w tym snie dlaczego, dlaczego sie mna zainteresowala a ona odpowiedziala tylko tyle... bys mogla sie przyzwyczaic..dziwny sen.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...