Jump to content

Przyszła środa - dwie możliwości do wyboru


Ana Mert

Recommended Posts

Dziś moje sny były wyraźnie skierowane na przyszłą środę, to co sie będzie działo (w rzeczywistości nic nie planuję na tą środę).

We śnie spotkałam się z chłopakiem (którego defacto nie mam i nie chcę mieć) i umówiłam się z nim na środowe popołudnie. Później w tym śnie coś znalazłam na ulicy (chyba bluzę) co po chwili zamieniło się w jakies urządzenie którą zaniosłam do czegoś w rodzaju tajnej policji, tam powiedzieli mi, że w środę pojadę z nimi za granicę i pomogę im w dowiedzeniu się co to jest. Przypomniało mi się że jestem umówiona na środę z chłopakiem ale w końcu zdecydowałam ,ze spotkanie przełożę i pojadę za granicę rozwiązać zagadkę.

 

Nie mam pojęcia co to moze oznaczać, mam tylko odczucie, że symbol "przyszła środa" powinnam brać dosłownie.

Link to comment
Share on other sites

Spróbuję zinterpretować sen Ani ale nie wiem co mi z tego wyjdzie.

 

Wygląda na to, że aktualnie coraz więcej twojej uwagi zaczynają zabierać chłopcy, uważasz, że jesteś już w takim wieku ,że powinnaś sie nimi interesować, gdy natomiast w twoim umyśle pojawi się dziecinna myśl (symbolizowana przez małego chłopca) zostaje natychmiast "zabita" i schodzi do podświadomości (dusza chłopca wchodzi pod ziemię). Twoja mama i babcia wiedzą, że to jest naturalny objaw dorastania więc to ,że dziecko ginie nie jest dla nich niczym strasznym ani dziwnym.

 

A teraz czekam aż ktoś mi wreszcie pomoze z moim snem :-P

Link to comment
Share on other sites

Może się coś wydarzy w środę i zrezygnujesz z czegoś na rzecz czegoś innego? A tak btw mnie środa zawsze kojarzyła się ze środkiem , np. środkiem tygodnia, a później jest już z górki.

coś znanego=>coś obcego,niewyjaśnionego,tajemniczego...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...