Jump to content

Ja Koziorożec 05-01-1973r On-Bliżnięta 11-06-1975


Agatka111
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...

KOZIOROŻEC i BLIŹNIĘTA

 

Dwie skrajności. Te dwie osoby nie mają sobie nic do powiedzenia. Poza ewentualna współpracą na gruncie zawodowym nie rozumieją się w żadnym innym aspekcie życia. Powodem tego są zbyt rozbieżne temperamenty i usposobienia. Poważna i obowiązkowa Koziorożec napotyka na frywolnego i beztroskiego Bliźniaka.

 

Dla niego rzadko zdarzają się sytuacje stresujące, a gdy się pojawią unika ich lub kwituje dowcipem. Ona w takiej sytuacji zakasa rękawy i przystępuje do zmagań. Bliźniak w tym czasie ma już inne sprawy na głowie. Gdy on zaczyna żartować, ona odbiera to jako dziecinadę. Gdy ona planuje spędzenie wspólnego wieczoru , robiąc już poczynania do wyśmienitej kolacji, on już zdążył umówić ich do kolegi na "oblewanie" mieszkania. Wcześniej zapomniał jej powiedzieć.

 

Spontaniczność to najlepsza recepta na atrakcyjne spędzenie czasu. Oczywiście przeciwnego zdania jest ułożona Pani Koziorożec, która uważa, że ludzie po to wymyślili planowanie by ułatwiać sobie życie. W sypialni niestety też się rozmijają. Gdy ona dopiero się rozgrzewa, on już pochłonięty jest czymś innym.

 

Prawdopodobnie sami, dojdziecie to wniosku, że nie pasujecie zupełnie do siebie. I będzie to właściwa konkluzja. Podziękujcie sobie wzajemnie i rozglądnijcie się za bardziej właściwym partnerem.

 

 

 

To czy do siebie pasujecie zalerzy tylko od Was samych, nie sugeruj sie tylko i wyłacznie horoskopem....

 

poz. doty

Link to comment
Share on other sites

Droga Agatko, ja również jestem Koziorożcem a mój partner jest Bliźniakiem. Ja jak najbardziej jestem można by powiedzieć prawie typowym Koziorożcem, jestem nieufna, obowiązkowa itd., ale za to jestem bardzo pełna życia i troszkę szalona, natomiast mój partner wbrew temu co piszą o Bliżniakach jest bardzo odpowiedzialny, poważny i bardzo zamknięty. Można powiedzieć, że się uzupełniamy i nasz związek jest bardzo udany.

Link to comment
Share on other sites

Ja też mam partnera Bliźniaka i zupełnie nie pasuje do opisu horoskopowego...

 

Mocno skupiony na jednej kobiecie, nie szukający przygód na boku, ceniący życie rodzinne i dom... nie ma w nim ani szaleństwa ani frywolności... bardzo obowiązkowy i odpowiedzialny...

Link to comment
Share on other sites

mam partnera Bliźniaka i zupełnie nie pasuje do opisu horoskopowego...

 

 

werona .... dokładnie- kazdy człowiek jest jednostką, krztałtujaca sie własnym harakterem ,indywidualna osobowością i cechami wyniesionymi z domu ....

 

opis horoskopowy moze w jakiej czesci sie zgadza u jednej osoby a u innej juz wcale.... takze bierzymy te opisy z dystansem

 

poz. doty

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...