Skocz do zawartości

Pech czy co?


IceQueen

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, wiecie w sumie zycia nie mam złego,mam 2 fajnych synkow:)zdrowie tez ok,pracowac pracuje, tylko mam pecha w stosunku do mezczyzn:( hmm i jakos mi nie fajnie z tym.... aj chyba marudze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekaj kochana znajdzie się i ten odpowiedni lepiej poczekać niż znowu trafić na byle co.głowa do góry....samemu trudno to prawda ale trzeba podnieść poprzeczkę panom...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złośniczko :)

 

Po pierwsze nie wolno Ci myśleć, ze masz pecha bo rzeczywiście go sobie wmówisz :) To, że nie znalazł się jeszcze ten odpowiedni nie oznacza, że nie masz szczęścia czy, że masz tego 'pecha' :)

W życiu każdego człowieka, wszystko ma swoje miejsce i czas, tak wiec oznacza to, że jeszcze nie nadszedł odpowiedni moment :) Może teraz zamiast skupiać się na znalezieniu partnera powinnaś poświecić się dzieciom (to na pewno:) ), samodoskonaleniu, poznawaniu siebie czy jakiejś innej czynności :)

Odpowiedni partner nadejdzie we właściwym momencie i będzie dopełnieniem świata w którym teraz żyjesz i który masz teraz okazję doskonalić :)

Myśl pozytywnie, bowiem myśli stają sie rzeczami, materializują się. Afirmuj sobie 'Jestem szczęśliwą mamą, mam cudowne dzieci i wszystko jest dobrze'. Okazuj dużo miłości, a ona do Ciebie powróci w różnej formie, być może ta miłość którą teraz okazujesz swoim dzieciom wróci do Ciebie pod postacią mężczyzny, który tak jakby zwróci Ci te pokłady miłości które teraz ofiarowujesz :)

Możesz afirmować sobie również 'W moim życiu jest dużo miłości', 'Tworzę wspaniały związek z ukochanym mężczyzną' :) Najlepsze są te afirmacje w czasie dokonanym :)

 

Aha i w to co sobie afirmujesz musisz mocno wierzyć i odczuwać radość płynącą z tej afirmacji ;) Mówiąc 'W moim życiu jest mnóstwo miłości' odczuwaj tę miłość każdą częścią ciała:) Poprawisz sobie samopoczucie, wypełnisz się miłością i nauczysz cieszyć się życiem nie zależnie od tego co Ci przynosi ;)

 

Pozdrawiam cieplutko :cmok:

Edytowane przez Iguanna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Złośniczko,czasem lepiej nie mieć żadnego faceta ale za to święty spokój.Wiem co mówię,tzn.piszę :) Jestem w takiej samej sytuacji :( 3mam kciuki żeby Ci się ułożyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh..Z tymi facetami to ciezko,ale w sumie to i z nami nie jest latwo..:)Nie poddawaj sie. Na pewno bedzie dobrze.Ja odkad poznalam kilka faktów wierze w to,ze okreslone sytuacje zdarzaja sie w naszym zyciu kiedy przychodzi na nie odpowiedni czas.Mysle,ze twój czas jeszcze nie nadszedl,ale zaufam swojej intuicji i powiem ci,ze czuje,ze w koncu spotkasz tego jedynego.Poza tym tak jak podpowiadaja moje poprzedniczki.Im gorzej myslisz tym gorsze sytuacje przyciagasz.Zdaj sie na pozytywne mysli im wiecej bedziesz myslala o swoim ukochanym tym szybciej sie pojawi.Nie jestes sama.Masz 2 dzieciaków,które na pewno sa wspaniale,przelej ta milosc na nie.Cóz wiecej moge pomóc..Tylko zyczyc ci powodzenia.Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh..Z tymi facetami to ciezko,ale w sumie to i z nami nie jest latwo..:)Nie poddawaj sie. Na pewno bedzie dobrze.Ja odkad poznalam kilka faktów wierze w to,ze okreslone sytuacje zdarzaja sie w naszym zyciu kiedy przychodzi na nie odpowiedni czas.Mysle,ze twój czas jeszcze nie nadszedl,ale zaufam swojej intuicji i powiem ci,ze czuje,ze w koncu spotkasz tego jedynego.Poza tym tak jak podpowiadaja moje poprzedniczki.Im gorzej myslisz tym gorsze sytuacje przyciagasz.Zdaj sie na pozytywne mysli im wiecej bedziesz myslala o swoim ukochanym tym szybciej sie pojawi.Nie jestes sama.Masz 2 dzieciaków,które na pewno sa wspaniale,przelej ta milosc na nie.Cóz wiecej moge pomóc..Tylko zyczyc ci powodzenia.Trzymam kciuki.

 

Dziekuje za miłe slowa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobna sytuacje. Z taką różnicą, że dzieci nie mam i jestem młoda (21lat i samotna to chyba nie tragedia?) Serce doskwiera i czeka na stabilizacje w każdej dziedzinie. Jak patrze na moich rodziców to podziwiam ich. Taką miłość to po prostu ze świecą szukać! Tylko ja to sobie tłumacze tak... Czekam na tego jedynego, który się wyłoni wśród wielu facetów:) Złośniczko Ty też miej takie myśli, że Twoje czekanie po coś jest :) Pozdrawiam jestem z Tobą:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobna sytuacje. Z taką różnicą, że dzieci nie mam i jestem młoda (21lat i samotna to chyba nie tragedia?) Serce doskwiera i czeka na stabilizacje w każdej dziedzinie. Jak patrze na moich rodziców to podziwiam ich. Taką miłość to po prostu ze świecą szukać! Tylko ja to sobie tłumacze tak... Czekam na tego jedynego, który się wyłoni wśród wielu facetów:) Złośniczko Ty też miej takie myśli, że Twoje czekanie po coś jest :) Pozdrawiam jestem z Tobą:*

 

mam tez taka nadzieje:))) dziekuje i pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlosniczko....to nie marudzenie a poprostu brak bliskiej osoby....owszem masz dwoch spanialych synow...masz prace ale przychodza takie chwile kiedy przydal by sie ktos , kto by przytulil zaopiekowal sie Toba czyli takie coś co sie zwie FACET ;)

 

i jak to mówia z nimi zle a bez nich jeszcze gozej ...buhaha :)

 

głowa do góry , tam gdzies czeka na Ciebie Twoja połowa jabłuszka ....predzej czy pozniej sie złaczycie....

 

czego Ci zycze z calego serduszka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...