Skocz do zawartości

karuzela, wagoniki


arka76

Rekomendowane odpowiedzi

Pełno ludzi, jacyś moi znajomi. Siedzieliśmy wszyscy gęsiego w jakiejś kolejce linowej. Rozbawieni do rozpuku i jeździliśmy nią. Pierwsza tura się skończyła. Druga chyba nie była planowana, ale rozpoczęla się. Jakoś wagoniki się porozłączały na różne tory. Pojechałam tym wagonikiem na samą górę, (moja koleżanka była gdzieś na dole )i z wielkim kołowrotem zjeżdżałam na dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojazdy i jakieś drogi, tory - zazwyczaj symbolizują życie. Może, pomimo, że jesteś szczęśliwa, chciałabyś przeżyć coś jeszcze raz - inaczej - a może nawet bez kogoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojazdy i jakieś drogi, tory - zazwyczaj symbolizują życie. Może, pomimo, że jesteś szczęśliwa, chciałabyś przeżyć coś jeszcze raz - inaczej - a może nawet bez kogoś?

 

Bez kogoś to raczej nie, bardziej z tym kimś. Stwierdziłabym: przeżyć życie jeszcze raz z tym kimś bez moich wspomnień. Jeśli taki jest sens tego snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie rozdzielenie wagoników pewnie symbolizuje rozstanie z tymi złymi wspomnieniami. Już bez nich jedziesz ponownie w górę i zjeżdżasz z wielkim kołowrotem - czyli żyjesz tak, jak chcesz.

W takim razie życzę szczęścia - oby wszystko ułożyło się, mimo tych złych wspomnień :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie rozdzielenie wagoników pewnie symbolizuje rozstanie z tymi złymi wspomnieniami. Już bez nich jedziesz ponownie w górę i zjeżdżasz z wielkim kołowrotem - czyli żyjesz tak, jak chcesz.

W takim razie życzę szczęścia - oby wszystko ułożyło się, mimo tych złych wspomnień :)

Pozdrawiam!

 

Interpretacja bardzo pozytywna. Oby sprawdziła się w rzeczywistości. Dziękuję.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...