Jump to content

Biały gołąb, pierścionek, zaręczony - Pomocy :-)


iza21

Recommended Posts

Od pewnego czasu mam podobne sny do tego własnie który teraz opisuje.

Sniło mi się, że wchodze do sklepu jubilerskiego razem z moim narzeczonym. Sklep jest bardzo ładnie oświetlony.Sprzedawcą jest starsza pani i pan. Stoimy razem przed ladą ja i ten mój narzeczony(nie wiem kto to jest)i wybieramy zaręczonywoy pierścionek. Chcemy go kupić razem. Wiem, że chciałam srebrny i wybieraliśmy tylko srebrne. W końcu wybrałam był prześliczny, błyszczący srebrny z białym oczkiem. Był w pudełeczku, które nagle sie otowrzyło i wyfrunął z niego mały biały gołąbek. Do sklepu wszedł nasz przyszły świadek który miał być na ślubie, klękneliśmy przed nim i on nas pobłogosławił......Sen się urwał.

Proszę pomóżcie w interpretacji. Będe bardzo wdzieczna

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie slub oznacza stabilizacje zyciowa, bycie z drugim czlowiekiem, danie mu siebie, wspieranie go i przyjmowanie tego wsparcia, wiec moze podwiadomie potrzebujesz czyjegos wsparcia i jakiegos ustabilizowania?

Link to comment
Share on other sites

To bardzo piękny sen.

Starsi państwo zamierzający sprzedać pierścionek symbolizują mądrość, doświadczenie i spełnienie.

Gra kolorów i świateł to Twój stan emocjonalny, w którym obecnie się znajdujesz.

Biały gołąb to symbol czystości, wiary oraz wolności. Być może taki będzie Twój przyszły związek, którego symbolem jest ów pierścionek. Zastanawia mnie tylko jego kolor - dlaczego srebrny ... no właśnie.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Witam

Bardzo dziękuje wam za pomoc w interpretacji. Tak być moze podświadomie potrzebuje stabilności...Zastanawiają mnie te sny ponieważ na razie nie ma potencjalnego kandydata na narzyczonego i aż tak bardzo o tym nie myslałam. Lecz sny "mówią"coś zupełnie innego...

 

[ Dodano: 2006-10-16, 20:27 ]

Auroro nowłasnie nie wiem dlaczego pierścionek był srebrny także się nad tym zastanawiałam..Ale wydawał mi sie bardzo piękny...Jak myślisz Co może to oznaczać?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...