Jump to content

Rysowanie talizanu na zdjęciu


Guest User2
 Share

Recommended Posts

Witam. Czy jeśli narysuję na zdjęciu osoby przykładowo pentagram lub inny znak i naładuję to siłą, mocą, energią, jak zwał tak zwał. Czy będzie to chroniło tą osobę?

Link to comment
Share on other sites

JAkbyś odpowiednio zamknął to może może...nie wiem ale kojarzy mi się to z voodoo. Tylko nie wiem czy taki znak będzie działał pozytywnie czy negatywnie...pewnie zależy od intencji, ale np wycinając na skórze robimy ciału krzywdę, wiec ze zdjęciem,, to troche jak na "tym kimś". Pytaj innych, ale ja bym nie robił tak..prędzej ochronę wahadełkiem na odległość...

Link to comment
Share on other sites

Mnie się wydaje, że chodzi o rzecz która dokładnie symbolizowałaby daną osobę, nawet niekoniecznie zdjęcie... Mogło by 'pomóc', ale czy to nie jest wdzieranie się z buciorami do cudzego życia:chytry:??

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi sie, ze to jakis tam sposob wysylania dobrych znakow pod czyims adresem. Rysowanie pentagramu itd to jest cos co robi sie naocznie zeby lepiej sie skupic na naenergetyzowaniu osobe, mysle, ze jak sobie wyobrazisz, ze przesylasz jej dobra energie to wyjdzie podobnie. Ale to teraz zalezy od tego kto lubi rytualy a kto nie:)

Link to comment
Share on other sites

Rysowanie można odbierać różnie, najczęściej stosuje się to do zaatakowania kogoś z odległości np.: rysunek pentagramu odwróconego zwabiał demony, czy inne negatywne byty. Normalny pentagram to chyba ogółem wszystkie istoty, ale pentagram w kółku to już ochrona, bo kółko oznacza zamknięcie, odcięcie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...