Skocz do zawartości

Nagi nieznajomy nieboszczyk w wannie


kkk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ja rowniez jestem poczatkujaca na forum ale bardzo prosze dobre dusze o pomoc w interpretacji snu. Trup ktory byl calkiem nagi lezal w wannie w moim mieszkaniu w ktorym mieszkalam jako mala dziewczynka 10 lat temu. Nie znalam tego czlowieka ale bylam okropnie przestraszona i z placzem wyszlam na balkon a na dole zobaczylam mezczyzne z ironicznym usmiechem , ktory szybko uciekl.

 

BLAGAM POMOZCIE JESTEM NAPRAWDE W TRUDNEJ SYTUACJI ZYCIOWEJ I NIE WIEM ZUPELNIE CO TEN SEN MOZE OZNACZAC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama sobie tak naprawdę odpowiedziałaś - może oznaczać trudną sytuację życiową.

 

Na wstępie pamiętaj, że najlepiej sen może zinterpretować ten, kto go wyśnił. Do niego jest kierowany, za pomocą pewnych specyficznych symboli, także mimo wszystko polecam przyjrzenie się temu ponownie.

 

Wygląda to tak, jakby sytuacja Cię trochę przerastała. Uciekasz od niej.

Trup w łazience, w miejscu gdzie człowiek zmywa z siebie brud może świadczyć o tym, że to co Cię spotyka nawarstwia się cały czas i nie możesz tego z siebie zmyć. Ktoś podkradł Ci wannę. Może ktoś zabrał Ci nadzieję?

 

Czasy, w których to się działo mogą wskazywać na to, że przyczyna (albo rozwiązanie) leży właśnie tam. Jakieś sytuacje, które zapoczątkowały taki los. Albo jakiś nieżyczliwy człowiek - może świadczyć o tym ten pan z ironicznym uśmiechem.

 

Odczytałabym to w ten sposób, że ucieczka na nic się nie zda. Doprowadza co prawda do względnie bezpiecznego miejsca, ale nie pomoże. Musisz stanowczo usunąć problemy/problem (trupa), żeby móc się symbolicznie oczyścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...