Jump to content

pragnienie posiadania dziecka


independet
 Share

Recommended Posts

Ostatnio bardzi często miewam sny o ciąży. Mojej Ciąży.

 

Wczorajszy był taki głupi, że nie mogę o nim zapomnieć i cały czas chodzę rozkojarzona.

 

Śniło mi się, że jestem w ciąży, której jeszcze nie było widać. Poszłam do ginekologa z moim chłopakiem. Przez cały czas trzymał mnie za rękę. Pani ginekolog badała mnie (uwaga) ananasem. Wkładała mi go do pochwy, a bolało jak cholera.

 

Potem znalazłam się w szkole i rozmawiałam na temat mojej ciąży z przyjaciółkami.

 

Potem okazało się, że możliwe, ale nie jestem w ciąży. Trzeba było czekać na wyniki by się przekonać.

 

W tym czasie miałam dylemat, bo bradzo chciałam mieć dziecko, ale bałam się, że będzie mi ciężko chodzić do szkoły i jeszcze zajmować się dzieckiem.

 

Dodam, że we śnie miałam tyle lat ile mam naprawdę czyli 16.

Link to comment
Share on other sites

wydaje mi sie ze miewasz te sny,poniewaz bardzo pragniesz miec dziecko i non stop myslisz o tym,a jesli o czym sie tak intensynie mysli wtedy przejawia sie to we snie.

Link to comment
Share on other sites

Może być również inaczej. Dziecko to również symbol zmian, nowego życia, początku. Być może jesteś u progu czegoś nowego, dlatego powracające sny o ciąży. Z jednej strony przypuszczasz, że mogą być dla Ciebie przyjemne, z drugiej się obawiasz (ból podczas badania ananasem, swoją drogą naprawdę niesamowite co umysł potrafi wykreować, wzmożone obowiązki i strach, że się im nie podoła jeśli chodzi o szkołę).

 

Co oczywiście nie wyklucza interpretacji chudej. Czasem instynkt macierzyński jest bardzo rozwinięty i wśród młodych dziewcząt.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...