Skocz do zawartości

Dziwny, szamanski klimat.


sinner1090

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem nowym uzytkownikiem, jednak forum czytam od dawna..

 

Pisze bo mialem dziwny sen, ktory mysle, ze nie byl tylko zwyklym snem...

 

Otoz: Obudzilem sie w swoim domu na swoim lozku (w snie) i probowalem wstac, ciezko sie dosyc wstawalo, cos mnie trzymalo... Probowalem otwierac oczy ale jednak udawalo mi sie otworzyc je tylko do polowy. Wszystko bylo bardzo zamazane... Wszystko bylo czarne i niebieskie do tego bylo to doscy jaskrawe.

 

Za nic nie moglem otworzyc oczu, tak jakbym patrzyl na slonce i staral sie je otworzyc.

 

Wstalem z lozka i ide do pokoju obok, widzialem tam rodzicow ogladajacych film i "uwaga" uprawiajacych seks. Przygladalem sie calosci i dziwnie to wygladalo, napewno tego nie robili. Nie widzieli mnie, gadalem do nich myslami ale nic.

Poszedlem spowrotem do pokoju, wciaz z pol otwartymi oczami i "chyba" polozylem sie do lozka i zasnalem... Obudzielm sie dopiero rano...

 

Do calosci dochodzila straszna panika, ze nie moge otworzyc oczu, myslalem, ze mi tak zostanie bo myslalem, ze to realne zycie i naprawde sie obudzilem w srodku nocy.

Dosyc ciezko sie takze chodzilo, tak jakbym juz byl bez zadnych sil, jakbym ledwo co stawial kroki...

 

Dziwi mnie to, ze bylo to uczucie jakbym naprawde sie obudzil... Bylem swiadomy... albo pol-swiadomy.. Nie pamietam tego tak dokladnie, bo wszystko bylo dziwnie szamanskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...