Jump to content

Krew


Ancia

Recommended Posts

Proszę o interpretacje!!!!

Śniło mi się że ugryzł mnie pies w rękę kilka krotnie, raz nawet zawisał mi na niej ale go odepchnęłam -miałam rane ale nie za wielką.

Potem sniło mi się że siedze z jakimś kolegą i koleżanką zupełnie mi nie znajomym na łóżku rozmawialiśmy o numerach telefonów m.in. moim, a potem nagle ten kolega mnie zaatakował nożem zaczełam mocno krwawić.

A potem jeszcze nagle znalazłam się w studiu Rozmów w Toku i tam wszyscy siedzieli i mocno krwalili- to był przerażający widok krew leciała im z buzi i nosa tak się tym przeraziłam że aż się obudziłam.

Link to comment
Share on other sites

Jakby nie było sporo krwi wystapiło w Twoim śnie, powiedziałbym nawet, że we wszystkich sytuacjach w których się znajdowałaś to właśnie krew odgrywała najważniejszą rolę...urosła do rangi symbolu na tle Twego snu. Pies i obcy dla Ciebie kolezanka i kolega, mogą w kontekście owej krwi, jak i ataku nożem czy ugryzienia oznaczać coś, może kogoś kogo powinnaś sie wystrzegać. Specyficzny jest ostatni obraz senny...

Otaczają Cie ludzie, którzy krwawią, zauważ, że w przeciwieństwie do pozostałych przypadków nie krwawisz Ty (przynajmniej nie zaznaczyłaś tego), lecz inni. To z pewnością leży w głębi Ciebie. Tak drastyczna ekspresja świadczyłaby o ważności przekazu informacji dla Ciebie. Informacji wysyłanej rzecz jasna z głębi Twej podświadomości. Być może coś nie daje Ci spokoju, nurtuje Cie, z czymś próbujesz walczyć, uznajes to za bład, wade, niedoskonałość, lecz w rzeczywistości jest to ogólnoludzki, całkowicie normalny objaw człowieczestwa, nad którego naturą niewarto się zastanawiać a tym bardziej traktować go jako problem warty rozprawiania i Rozmów w Toku...

Link to comment
Share on other sites

Sny gdzie wylewają się hektolitry krwi nie są przyjemne, też miałam taki sen, ale inny motyw. Jakieś dwa lata temu, ale pamiętam go do dziś. A sen był taki: poszłam do mojego kuzynostwa, którzy mieszkali obok mnie. A tam moja babcia normalnie na moich oczach zabiła ich siekierką, a potem było najdziwniejsze, pokój który ona zajmowała napełnij sie nagle wodą i moje kuzynostwo w nim pływało, tylko byli już martwi. Woda była czerwona od krwi, twarz mojej babci też, no i siekierka, którą to owy czyn popełniła. Sen był okropny. Co to mogło oznaczać? Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...