Skocz do zawartości

interpretacja ponownie


adusiam24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po krotce przedstawie moja sytuacje pracuje z pewnym chłopakiem nie konkretnie tylko my dwoje ale na jednym zakladzie;) zaczelo sie tak 2 lata temu taka blizsz znajomosc w sensie kolezenstwo nic wiecej pozniej traktowalam go jak przyjaciela az sie zakochalam:( onagle w maju tego roku zmienil sie w stosunku do mnie o 360* kazal mi sie od siebie odpieprzyc nadal o nim mysle tymbrdziej ,że znowu mu sie odmienilo i szuka tego kontaku na nowo ale tylko w pracy jak jest na mojej zmianie eh jest miły itd. wraca wszystko co bylo ale staram sie byc twarda i nie rozmyslac odsuwam go od siebie tymbardziej,że zwiazal sie bardzo z pewna kobieta z dzieckiem ona jest w trakcie rozwodu w sumie maja po 22 lata i zamieszkal u niej itd. to wszystko te sytuacje spowodalo,że mialam nastepujacy sen:

 

siedzialam z nim i nia on nas sobie przedstawil byl szczesliwy zadowolony a ja we snie odczuwalam lek taka nieszcerosc tego wszystkiego poznalam tez dziecko nagle zostalam z tym dzieckiem sama oni pozniej sie zjawili taka sielanka i prosze o interpretacje jednoczesnie przepraszam za rozpisanie

nie wiem czy ten sen to bylo na zasadzie on jest szczelsiwy nie martw sie czy oznaczal cos innego prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...