Skocz do zawartości

Dziwny związek


Gość Nessy

Rekomendowane odpowiedzi

Na prośbę koleżanki pytam czy to związek karmiczny i dlaczego jest tak skomplikowany ? Co jest do odpracowania, że jest tak ciężko - dosłownie "z sobą źle, ale bez siebie jeszcze gorzej" i tak od 4 lat ;)

 

Justyna 1.12.1985

Piotr 6.06.1979

 

Z góry dziękuję:bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwieram ponownie:)

Mam pytanie. Co rozumiesz przez związek karmiczny?

A druga sprawa to taka, że sprawdziłem coś u Justyny i Piotra i wyszło mi, że mają ze sobą wzajemne inicjacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamknęłam, bo poprosiłam o wróżbę - na prośbę właśnie tej koleżanki i nie wiedziałam czy mogę ten temat ciągnąc w dwóch wątkach po prostu. Dla niej związek karmiczny to znaczy to, że w poprzednich wcielenach wytworzyła się karma w wyniku wzajemnych (dokładniej negatwnych) relacji - pewne rzeczy muszą na sobie tacy ludzie odpracować i myślała, ze stąd te "dziwne jazdy" się biorą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mają dwie inicjacje w tzw. "połówki", czyli pewien rytuał, który ma na celu tak jakby "zespolenie" dwoje osób (najczęściej na wieczność). Zapisy takich rytuałów powodują to, że "ciągnie" nas do jakiejś osoby i wzajemnie, pomimo tego, że zupełnie nie potrafimy się z tą osobą dogadać. W skrócie takie inicjacje w swoisty sposób uzależniają nas od danej osoby i wzajemnie. Co więcej, jeśli nawet większość obciążeń karmicznych jest już oczyszczona i "przerobiona" to dana inicjacja nadal działa i nie pozwala dwojgu osób iść ich ścieżkami tylko powoduje podążanie jedną najczęściej nieodpowiednią dla obojga. Nie oznacza to jednak, że odwołanie takich inicjacji powoduje rozstanie. Jeśli dwie osoby się darzą uczuciem to zostaną ze sobą, jeśli nie i się "męczą" to odwołanie takich inicjacji może ułatwić im rozstanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Dzięki, pierwszy raz słyszę o tych inicjacjach - zainteresowało mnie to - jakbyś miał jakiś ciekawy link na ten temat to była bym wdzięczna :) Póki co dziękuję za wyjaśnienie :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związek karmiczny to, wg mnie, związek dwojga ludzi, którzy w przeszłym wcieleniu bądź wcieleniach byli razem, ale spotkali się ponownie, aby przerobić i nauczyć się tego, czego nie nauczyli się. Niekiedy w takich związkach jedyną lekcją jest lekcja miłości i budowania harmonii.

Jesteśmy w dziale Numerologia, a więc to za pomocą numerologii sprawdzam czy jest powiązanie, czy go nie ma. Nie twierdzę, że numerologia jest niezawodna.

Dla potwierdzenia można posłużyć się innymi metodami, a jest ich kilka. Choćby regresing.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...