Jump to content

Dziwny związek


Guest Nessy
 Share

Recommended Posts

Na prośbę koleżanki pytam czy to związek karmiczny i dlaczego jest tak skomplikowany ? Co jest do odpracowania, że jest tak ciężko - dosłownie "z sobą źle, ale bez siebie jeszcze gorzej" i tak od 4 lat ;)

 

Justyna 1.12.1985

Piotr 6.06.1979

 

Z góry dziękuję:bukiet:

Link to comment
Share on other sites

Otwieram ponownie:)

Mam pytanie. Co rozumiesz przez związek karmiczny?

A druga sprawa to taka, że sprawdziłem coś u Justyny i Piotra i wyszło mi, że mają ze sobą wzajemne inicjacje.

Link to comment
Share on other sites

Zamknęłam, bo poprosiłam o wróżbę - na prośbę właśnie tej koleżanki i nie wiedziałam czy mogę ten temat ciągnąc w dwóch wątkach po prostu. Dla niej związek karmiczny to znaczy to, że w poprzednich wcielenach wytworzyła się karma w wyniku wzajemnych (dokładniej negatwnych) relacji - pewne rzeczy muszą na sobie tacy ludzie odpracować i myślała, ze stąd te "dziwne jazdy" się biorą.

Link to comment
Share on other sites

Nessy... kontynuować możesz... tutaj pytasz o numerologiczne powiązania tej dwójki a tam o wrózbę... ważne żeby nie powielać próśb o wróżbę...

 

Pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

mają dwie inicjacje w tzw. "połówki", czyli pewien rytuał, który ma na celu tak jakby "zespolenie" dwoje osób (najczęściej na wieczność). Zapisy takich rytuałów powodują to, że "ciągnie" nas do jakiejś osoby i wzajemnie, pomimo tego, że zupełnie nie potrafimy się z tą osobą dogadać. W skrócie takie inicjacje w swoisty sposób uzależniają nas od danej osoby i wzajemnie. Co więcej, jeśli nawet większość obciążeń karmicznych jest już oczyszczona i "przerobiona" to dana inicjacja nadal działa i nie pozwala dwojgu osób iść ich ścieżkami tylko powoduje podążanie jedną najczęściej nieodpowiednią dla obojga. Nie oznacza to jednak, że odwołanie takich inicjacji powoduje rozstanie. Jeśli dwie osoby się darzą uczuciem to zostaną ze sobą, jeśli nie i się "męczą" to odwołanie takich inicjacji może ułatwić im rozstanie.

Link to comment
Share on other sites

Hmm.. Dzięki, pierwszy raz słyszę o tych inicjacjach - zainteresowało mnie to - jakbyś miał jakiś ciekawy link na ten temat to była bym wdzięczna :) Póki co dziękuję za wyjaśnienie :) pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Związek karmiczny to, wg mnie, związek dwojga ludzi, którzy w przeszłym wcieleniu bądź wcieleniach byli razem, ale spotkali się ponownie, aby przerobić i nauczyć się tego, czego nie nauczyli się. Niekiedy w takich związkach jedyną lekcją jest lekcja miłości i budowania harmonii.

Jesteśmy w dziale Numerologia, a więc to za pomocą numerologii sprawdzam czy jest powiązanie, czy go nie ma. Nie twierdzę, że numerologia jest niezawodna.

Dla potwierdzenia można posłużyć się innymi metodami, a jest ich kilka. Choćby regresing.

 

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...