Jump to content

Ucieczka z tonącego statku


Dir en Grey
 Share

Recommended Posts

Rzadko mi się ostatnio coś sni. Dziś jednak zapamiętałem w miare dobrze moj sen.

 

Sen ma kilka cześći. W pierwszej sni mi sie ze uciekam z zanurzajacego sie w jeziorze statku, a zaraz za mna moja rodzicielka. Potem druga ucieczka z tonacego statku która pamietam mniej. W pierwszej sytuacji przypominam sobie ze przemieszczajac sie w jedna strone statku okazuje sie ze jest za duzo wody.

Cały czas jestem spokojny, nie panikuje,wychodze innym wyjsciem.

Potem niedaleko miejsca gdzie wczesniej tonał statek pływam miedzy rurociągami, przeciskajac sie przez male przejscia, plyne na bezdechu jakis czas az sie wynurzam. Potem znajduje sie w zupelnie innym miejscu.

Miejsce wyglada jak mieszkanie mojej cioci tylko inny rozklad. Z kilkoma osobami które prawdopodbnie znam szykuje sie do obrony przed atakiem wodnym jak na smingus dyngus.

Kiedy przybywaja potencjalni przeciwniy rozmawiamy razem i czekamy na cos, smiejac sie i zartujac, ... potem budzik i znów do pracy... mam nadzieje ze ktoś rozpracuje ten sen,

 

z góry dzieki ;p

Link to comment
Share on other sites

Potrafisz trzeźwo ocenić sytuację (spokój i wybór innej drogi wyjścia), przetrwać trudne chwile (bezdech), współpracować z innymi (przygotowywanie obrony), rozładować sytuację (żarty z wrogiem).

 

Twój sen odzwierciedla Twoje podejście do życia.

 

Brawo!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...