Skocz do zawartości

Była dziewczyna, co dzien podobne sny a czasem takie same


Jakuza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Po rozsypaniu sie mojego związku z Kobietą moich marzen zaczeły mi sie snić dziwne rzeczy:

-sniła mi sie Justyna naga

-sinła mi sie ze sie zemnie smieje

-sniło mi sie ze jestem w szpiatlu nie wiem dlaczego, ze spalem dlugo bardzo, jak przyszła Justyna zaczolem sie przebudzać jak sie przebudzilem i zobaczylem ją, to starałem sie chwycic ja za dłon ale nie mialem na tyle sił. Justyna zlapala mnie za dłoń, poczym przperosiłem ja za wszytko powiedziałem ze kocham ją bardzo i ze załuje tego ze ją ak obrazilem, poproslem ja aby była moją dziewczyną do konca moich chwil, bo moje zycie sie juz konczyło, nie wiem czy sie zgodziłą bo sie przebudziłem.

-dzis smiło mi sie ze siedze na ławce w szkole, przedemną stoi Justyna, jestesmy uśmiechnieci ale nie chodzimy ze sobą rozmawiamy itp.

Obiolem ją rękami wokój jej pośladków i prosliem o wybaczenie i o ostatnią szanse. ona mówiła ze nie wie czy mi dac bo boji sie ze poraz kolejny ją zranie( wszystko mówimy do siemie usmiechając sie do siebie i lekko sie smiejąc) posilem ją bardzo poczym wstalem z ławki i pocałowałem ją. co było dalej to nie wiem poniewarz sie obudzilem

- smnily mi sie jeszcze koty biegające, małe i duże. Było ich duzo, pojawila tam sie na chwile Justyna wraz z kolezankamiwychodzila z jaiegos budynku, zobaczyla mnie pomachalem jej odmachala i poszły

 

Co to może oznaczać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze wypali cos na 100 dniówce

Coś strasznie marudzisz, wręcz przeciwnie do prawdziwych "jakuz"... oni nie gadają tylko działają, jeśli Ci naprawdę na niej zależy to zrób coś z tym. Jeśli coś spieprzyłes, to naprawdę się postaraj by to naprawić, albo chociaż wynagrodzić, albo daj se swyczajnie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obrailem powaznie Justyne 2 razy, za drugim razem zerwala zemną teraz próbje odkrecic wszstko ale nic z tego narazie moze na 100dniówce cos wypali. byłem z ną 2.5 roku to był cudowny czas, jestem ciekaw czy to naprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...