Skocz do zawartości

Który z nich jest mi przeznaczony


ewula88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mój partner urodził się 18.08.1989

ja urodziłam się 04.08.1988

Chciałabym się dowiedzieć czy to jest mężczyzna dla mnie, bo tworzymy udany choć trudny związek, ale nadal wisi nade mną widmo poprzedniego związku z męzczyzną 21.01.1988 którego bardzo kochałam i nadal nie jest mi obojętny choc bardzo duzo nas dzieli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z poprzednim partnerem byliście w związku karmicznym. Z obecnym, wg numerologii, nie.

Stąd być może czujesz takie przywiązanie do byłego partnera, bo ze względu na powiązanie karmiczne, możesz czuć, jakbyś go już kiedyś znała.

 

Natomiast numerologia nie odpowie Ci na pytanie który jest Ci przeznaczony w takim sensie, że do końca.

Jeżeli z jednym i z drugim byłaś/jesteś w związku to znaczy, że tak właśnie musiało być, czyli, że można to tłumaczyć przeznaczeniem. Ale to od Was, od Ciebie zależy z kim będziesz.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję z odpowiedź :) Tak czułam że z poprzednim partnerm to było coś niesamowitego, znaliśmy się od dzieciństwa i z czasem nagle wybuchło uczucie, ale On się wycofał...była jedna bariera której nie mógł przekroczyć... Czyli to że byłam z nim w związku karmicznym to oznacza że już kiedyś w poprzednim wcieleniu byliśmy ze sobą w związku? czy w przyszłym życiu też się spotkamy? Czy jest jeszcze jakiś mężczyna z którym mogłam być w związku karmicznym? Słabo się w tym orientuję, a chciałabym coś więcej się dowiedzieć... Może mogłabyś mi podsunąć jakiś dobry i przystępnie napisany artykuł albo książkę na ten temat...

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to że byłam z nim w związku karmicznym to oznacza że już kiedyś w poprzednim wcieleniu byliśmy ze sobą w związku?

 

Tak.

 

 

czy w przyszłym życiu też się spotkamy?

 

 

Możliwe, ale niekoniecznie. Jeśli 'przerobiliście' wspólną karmę lub ją przerobicie w tym wcieleniu, to może nie być potrzeby spotykać się ponownie.

Aczkolwiek możecie się spotkać już nie będąc powiązanymi karmicznie. Może być różnie.

 

 

Czy jest jeszcze jakiś mężczyna z którym mogłam być w związku karmicznym?

 

 

Może być i to nie jeden.

 

 

Może mogłabyś mi podsunąć jakiś dobry i przystępnie napisany artykuł albo książkę na ten temat...

 

 

Nie dysponuję takimi materiałami.

 

 

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nereida, pisałaś niektórym że łączy ich z partnerem karmicznym jakaś lekcja, czy mnie też łączy z poprzednim partnerem? jeśli tak to jaki numer?

Nie wiadomo przez ile wcieleń się spotykaliśmy? Czy da się to wogóle jakoś sprawdzić? Przez hipnoze?

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z poprzednim łączyła/łączy Cię lekcja karmiczna 3.

Oczywiście można sprawdzić przez ile wcieleń się spotykaliście, np. przez regresing (nie)hipnotyczny.

Przez numerologię chyba nie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z poprzednich Twoich postów wywnioslowałam że jeśli nadal mnie do niego ciągnie to znaczy że nie przerobiliśmy tej lekcji.

A czy któreś z nas ma wobec siebie dług karmiczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc:) mam ochotę zadać Ci jeszcze tysiąc głupich pytań, typu: czy to dobrze że nie mamy żadnego długu? :D

Nie wiem czy to dobrze że się o tym dowiedziałam że łączy nas karmiczny związek bo i tak dużo o Nim myslałam a teraz to już nie da mi to wszystko spokoju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze czy źle - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. ;)

Ja tego za Ciebie nie zweryfikuję. :)

 

Przez życie może przewinąć się wiele karmicznych partnerów. Duża część członków naszych rodzin to znajome dusze z poprzednich wcieleń.

 

Życie często porównuję do teatru, w którym jesteśmy aktorami. W pewnym sensie bawimy się, ale jednocześnie podświadomie czujemy odpowiedzialność za swoje życie, za nasze działania.

Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...