Skocz do zawartości

koniec października - początek grudnia


Zwierzak

Rekomendowane odpowiedzi

Paulina : 27.10.1989r.

Krzysztof: 11.12.1882r.

Parą staliśmy się 03.09.2007r.

 

Według horoskopu skorpionica i strzelec to para z przyszłoscią. To fakt, gdyż jesteśmy razem już 2 lata i jest nam ze soba wspaniale. Co mówią o nas cyfry? Proszę o odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jesteście związkiem karmicznym, macie do 'odrobienia' dług karmiczny 16. Poczytaj o tym długu.

 

Zaś co do znaków zoodiaku, to one niewiele mają do rzeczy. :)

 

Co mówią o Was cyfry to bardziej pytanie do cyfrologii. :)

Oczywiście mogłabym Was po krótce tutaj scharakteryzować na podstawie Waszych dat urodzenia, tj. każdego z Was osobna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak po krótce(tylko na podstawie daty urodzenia, bo więcej danych nie mam), mogę powiedzieć, że Ty jesteś indywidualistką, prawdopodobnie lubisz rządzić, kochasz wolność, dobra intuicja, cechy przywódcy, czasem pewnie lubisz pomagać innym, powinnaś uważać, żeby nie być za bardzo apodyktyczna. Powinien Cię cechować altruizm, kreatywność. Możesz mieć potrzebę przemieszczania się - jakieś podróże czy przeprowadzki.

 

Krzysztof (rocznik '82? bo napisałaś 1882 ;) - ogromna intuicja, indywidualizm, ale jednocześnie potrzeba współpracy z innymi, analityczny umysł, obserwator, nie znosi ingerowania w swoją prywatność, lubi mieć swoją samotnię, pobyć sam. Duma i swego rodzaju dystans. Duża potrzeba wolności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę, a do tego potrzebuję spokoju więc to ja jestem samotnikiem ;). W obecnej chwili mam "tak jakby" 4 domy ;) Nie lubię kłótni więc wolę szukać złotego środka. Raczej nie potrafię być stanowcza i tu jest największy ból i zal bo chowam się w kącie.

Tak, oczywiście 1982 ;) Krzysiek swoją dumę ma, jak każdy człowiek ale ta duma jest jak najmniej w nim widoczna. Jest otwarty, koleżeński i ma bardzo dobre relacja z każdym człowiekiem jakiego pozna. To on daje mi kopa i każe żyć ;)

 

Dziękuję Ci bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...