Skocz do zawartości

czy jestesmy zwiazkiem karmicznym?


kamilkowawola18

Rekomendowane odpowiedzi

ja z moim mezem jestesmy od 4 lat razem to dosyc burzliwy zwiazek klutnie itp ale pomimo to ciagnie nas do siebie i nie mozemy bez sebie zyc ja jestem ur.12.05.1987 on 31.05.1984 jestesmy razem od 24.09.2005 slub cywilny 24.03.2007 a koscielny 19.04.2008 mamy syna ur.22.02,2008 czy jestesmy para z poprzedniej karmy czy to mozliwe ze ktores z nas ma jeszcze jednego partnera karmicznego lub wiecej z poprzednich wcielen nie znam sie na tym jak to jest czy zawsze da sie spotkac ponownie i jak wyglada to wypelnianie zadan karmicznych i jak to zrobic zeby spotkac ta osobe z poprzedniej karmy bo slyszalam o takich przypadkach ze ludzie sie spotykaja i pamietaja czesc swojej poprzedniej karmy akurat tego ze byli kiedys razem.prosze o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blagam o odpowiedz to wazne

Co zmieni "wiadomisc" ze bedziesz wiedziala ,ze to zwiazek karmiczny?Partnerow karmicznych mozna miec wielu i to tylko od was zalezy czy przerobicie te karme ,jezeli taka jest.Ciegale "pesymizm" od Was emanuje.Dlatego tyle zlych rzeczy dzieje sie obok Was! Zacznijcie zmieniac cos w sobie ,bo zniszczycie siebie,zwiazek i wasze zdrowie!Nie pisze to po to by Was Ciegle negowac,tylko nie moge patrzec co ludzie robia z wlasnym zyciem ,na dodatek na wlasne zyczenie.To wynika z braku wiedzy,lecz jezeli bedziecie chcieli mozecie ja zdobyc ,a wskazowek juz kilka padlo!Pozdrawiam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilkowawola18 Nie jesteście związkiem karmicznym .

 

 

blagam o odpowiedz to wazne

 

Zdystansuj trochę .Numerki ,cyferki ,wróżby to nie wyrocznia . Wiedz że największą władze nad swoim życiem masz Ty sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...