Skocz do zawartości

Polowa węża


mtraszka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mialem dosc dziwny sen, otoz znajdowalem sie z bratem na jakims podworku, robilismy porzadki. Nagle pojawil sie wielki wąż, bardzo gruby i niezmiernie szybki. Na jego widok brat przepolowil go szpadlem. Jedna polowa węża została w tym samym miejscu natomiast połowa z głową bardzo szybko podążała w moim kierunku. Zaczelem uciekac ile tylko sil mialem w nogach. Wąz byl jednak znacznie szybszy i widząc juz, ze nie mam zadnych szans polozylem sie na ziemi i zakrylem rekoma swoja glowe w bezdechu udawajac ze nie zyję. Wąż mnie nie ukąsił ale caly czas czulem jego oddech nad moim uchem, po jakims czasie zaczal mnie lekko przygryzac (tak jak pies bawiac sie delikatnie gryzie). Nie mogac juz tak dluzej trwac w bezdechu postawilem wszystko na jedna karte. Wiedzialem, ze jak sie porusze to mnie ukasi. Poruszylem sie i tym samym obudzilem sie.

 

Czy ten sen moze miec jakies znaczenie?

 

Pozdrawiam

Michal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to że coś niemiłego czeka cie w przyszłości,możesz sie pokłucić z osobą bliską tobie, jednak nie obawiaj sie,wywnioskowałam to z tego co napisałeś,ale na sen skłąda sie również wiele szczegułów które mogłeś pominąć,bardzo ważny jest kolor jaki dominuje w danym śnie i emocje jakie podczas niego doświadczasz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauwazylem jakiegos jednego przewazajacego koloru. Jakoze mamy jesien to sen byl w tonacji jesiennej.

Jesli chodzi o nastroj i odczucia to najpierw zadowolenie i radosc, ze robimy cos razem z bratem, pozniej niepokoj i strach w obliczu weza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...