Jump to content
TomasM

pytanie o date urodzenia

Recommended Posts

TomasM

witam jak w temacie

mam kilka pytan do Panstwa, mianowicie od niedawna zaczalem sie interesowac runami i tutaj moje pytanie odnosnie daty urodzin (moja 17.02.82)

poniewaz na roznych stronach sa rozne informacje na wiekszosci z daty jestem

Berkano

[url="http://www.futharkforum.pl/viewtopic.php?t=43/

a na innej ze Laguz

Kalendarz runiczny

nastepnie gdy bede juz wiedzial jaka jest moja runa urodzeniowa to jak powinienem postapic, probowac sie z nia jakos zintegrowac lub nosic wisiorek z ta runa ...?

czy po prostu od tak jak w astrologii tak samo jak numr z urodznia opisuje nasza osobowosc tak samo runa urodzeniowa opisuje nasza osobowosc?

i ostatnie pytanie jak ma rozumiec pojecie negacji w runach jesli zastosujemy jakas rune i jesli nasza osobowosc jest inna niz nam sie wydaje to to moze wywolac negatywny wplyw w danej sfere "zaszkodzic zamiast pomoc"?

pozdrawiam i bede wdzieczny za pomoc/odpowiedz

TomasM

Seid

widze ze jest to wszsytko bardziej skomplikowane niz mi si ewydalwalo i chyba bedzie trzeba sobiekupic jakas ksiazke i zaczac poznawac podstawy...

bo sugerujaca si eronymi stronami mozna sobie wyrzadzic wiedzej krzywdy niz dobra

np.piszez ze runa naudhiz u ludzi ze sklonnosciami do depresji moze zle wplynaca na osobe

a na takowej stroni episze ze uf runa "PRZEZWYCIEZA DEPRESJE I ZNIECHECENIE"

Opis runy NAUTHIZ I przykladowo ja laik kupuje sobie takowa rune a np mialem/mam problemy depresyjne bo ona powinna mi pomoc a okazac sie moze ze wrecz przeciwnie ....

porzeczka

Runy na dolegliwości? No nie wiem nie wiem..jakbym miala chore serce to wolalabym sie lelczyć u lekarza niż stosowac runy ;p