Skocz do zawartości

stara przyjaciółka ???


dorota1916

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Śniła mi sie koleżanka której niewidziała długo bo jest za granicą śniło mi sie że przyjechała z chłopakiem swiom i była w ciąży gdzieś w 8 miesiącu nagle ja z nią poszliśmy na dwór wypić herbate a nasi chłopacy zostali sami . Poszliśmy wypić tą herbate na jakieś podwórko którego nigdy niewidziałam nagle zaczoł padać deszcz i chciałyśmy iść do domu aler nieznalazłyśmy drogi byłyśmy na jakimś placu gdzie było pełno autobusów ale żaden niejechał do domu do mnie pamiętam że dałam jej swoją bluze . i powiedziałam że ma sie niemartwić bedzie dobrze . Wszystko było takie realistyczne niewiem co to może znaczyć !![scroll:6f463489ac][/scroll:6f463489ac]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc moze poprostu brakuje Ci tego urwanego znia kontaktu, wczesniejszych wspolnych spotkan, rozmow, brakuje Ci jej osoby... Podświadomość ukazuje twe mysli, ktore blednie kraza wokol postaci twojej przyjaciolki. Byc moze sporo sie w jejzyciu zmienilo co symbolizowalaby ta ciaza. Niewykluczone takze ze zamierza na jakis czas wrocic, by chociazby spotkac sie z przyjaciolka... Z drugiej strony sen podpowiada ze jednak wasze spotkanie nie dojdzie do skutku. Symbole jasno wskazuja... deszcz, brak transportu powrotnego, niejako szepcza ze jej wyjazd i to co tam podjela, rozpoczela, okaza sie jednak wiazacymi ja z tamtym miejscem elementami. Mimo wszystko, mam nadzieje ze moj cel zostal osiagniety, mianowicie przedstawilem Ci dwie wersje interpretacji snu i to od Ciebie zalezy ktora zakodujesz w podswiadomosci, co bedzie nie bez znaczenia przy budowaniu sfery mysli dotyczacych twej przyjaciolki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...