Skocz do zawartości

Jest mi źle


Aura

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani ludkowie, dziś ja potrzebuje waszego wsparcia!

Mam doła giganta i jest mi bardzo źle.

Nie idzie mi o db. rady, - napewno byłyby skuteczne.

Nie chcę się jednak rozpisywać co i jak. Najlepszynm lekarstwem w tej sprawie jest czas i nic nie mogę poradzić na to.

Potrzebuje jednak waszej siły i energii, oraz zapewnienia, że jesteście przy mnie i wszystko będzie :_okok::(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki,aby ci sie udalo aura,rozwiazac twoje problemy.

Jesli nie masz problemów z waga,to pyszne czekoladowe lody beda idealne:)

Wysylam pozytywna energie.Pamietaj,ze nie jestes sama,wielu ludzi jest przy tobie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auro, są takie dni, gdy problem jaki pojawia się przed nami murem wydaje się nie do pokonania. Myślimy wtedy, że już nie mamy na tyle siły by go przeskoczyć... Ale właśnie w takiej chwili ukochane osoby złapią CIę za ręce i pomogą CI pokonać każdą trudność :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auro, znam to uczucie, wiem ze minie, jesteś dzielna- jestem z Tobą, przytulam:uscisk:

Dla każdego wschodzi zawsze jakieś słońce

Kiedy przebywasz w ciemnościach, spójrz w górę.

Tam czeka na ciebie słońce.

Ono nie omija nikogo.

Ciebie też nie ominie, jeżeli nie schowasz się w cień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję kochani, wiedziałam, że na was zawsze mogę liczyć.

Co prawda problem mi się nie rozwiązuje - nie zależy ode mnie :(

To jednak jestem dobrej myśli, bo wiem że tak czy tak to i tak będzie db. dla mnie jeżeli nie teraz to w przyszłości.

P.S Przytulcieeee mnie jeszcze :beczy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<tuli>

 

Ja Ciebie Auro tule do mojego serduszka :*

 

I nie załamuj się, zobaczysz będzie dobrze... Po burzy wychodzi jeszcze piękniejsze słoneczko (znam to z własnego przykładu)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:pocieszacz: Auro trzymaj się, chociaż dziś jest ci smutno i twoje niebo jest zasnute chmurami pamiętaj że Słońce jest zawsze i świeci dla Ciebie znad tych chmur.

Podoba mi sie twój opis "Kocham Anioły" na pewno są teraz przy Tobie, nie jesteś sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez podobnie dzis...moze to jakis taki dzien, ze wszyscy maja dolki...ja sie obawiam, ze mnie jesienne obnizenie nastroju dopada...jejku, jak temu zarazic? Staram sie, jak moge odpychac czarne mysli..,:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexis Jestem z Tobą , od 3 dni mam chandrę i wpadał z dołka w dołek :(.

Nagle wszystko jak by odwróciło się przeciwko mnie, a jak do tej pory wrzesień był dla mnie taki piękny :),niestety jak widać do czasu.

Czekam na Słoneczko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexis Jestem z Tobą , od 3 dni mam chandrę i wpadał z dołka w dołek :(.

Nagle wszystko jak by odwróciło się przeciwko mnie, a jak do tej pory wrzesień był dla mnie taki piękny :),niestety jak widać do czasu.

Czekam na Słoneczko .

 

Wiesz, dzisiaj juz jest lepiej. Obiecalam sobie "odpychac" od siebie czarne mysli, bo przeciez, jak sie bedziemy dolowac, to nasze problemy sie nie zmniejsza... a poza tym to dzis u mnie sloneczko swieci:).

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, dzisiaj juz jest lepiej. Obiecalam sobie "odpychac" od siebie czarne mysli, bo przeciez, jak sie bedziemy dolowac, to nasze problemy sie nie zmniejsza... a poza tym to dzis u mnie sloneczko swieci:).

pozdrawiam :)

 

Tak alexis - tez się staram -a co odpycham to potem znowu wraca i chyba gorszy dołek i tak od 3 dni , słonce na niebie u mnie tez świeci ale nie dla mnie . Wierze że jutro będzie dużo lepiej :uscisk::_okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez miewam dolki - moze wiele osob ma je w poczuciu nadchodzacych chlodow, zimy... mniej ciepla i slonca, wtedy latwiej o smutki...

 

nieraz jest ciezko, wtedy myslisz, ze juz nie dasz rady - ale ciagle walczysz, bo jutro jest nowy dzien, nowa szansa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to się nazywa przesilenie jesienne ,i wtedy odczuwamy przygnębienie ,łapie nas chandra ,ale to przechodzi z czasem ,wiem bo niejednokrotnie tak miałem ,

od demnie kilka pozytywnych zwrotów-• 365 razy zaczynac od nowa. Codziennie byc jak slonce dla drugiego człowieka.

• Badz jak swiatlo, ktore wedruje przez noc i po drodze zapala zgasle gwiazdy.

• Ze szczesciem bywa czasami tak jak z okularami. Szuka się ich, a one

„siedza” na nosie. Tak blisko?

 

• Blogosławienstwem czlowieka sa: usmiech, przyjazny gest, pogodne słowo.

• Czas nie jest trasa szybkiego ruchu miedzy kolyska a grobem, lecz miejscem do parkowania w sloncu.

• Idac przez zycie, ludzie czekaja na promien słonca, na czlowieka takiego jak ty.

 

• Kazdy dobry czlowiek na tym swiecie jest jak wschod slonca.

• Kto potrafi sie cieszyc z malych rzeczy, ten mieszka w krainie szczesliwosci.

 

• Niektorzy ludzie traca wiare w slonce, gdy tylko pojawi sie noc. Nie maja za grosz cierpliwosci w czekaniu na swit. Gdy pograzysz sie w ciemnosci, spojrz w gorę, tam czeka na Ciebie slonce.

• Nie trzeba być zaraz superoptymista, ale dla tego, kto widzi wszystko tylko w czarnych barwach, slonce zachodzi juz o poranku.

 

• Nigdy nie zapomnij najpiekniejszych dni twojego zycia! Wracaj do nich, ilekroc w twym zyciu wszystko zaczyna sie walic.

• Noc nie jest az tak ciemna, by nie mozna było znalezc chocby jednej malej gwiazdy. Pustynia nie jest az tak rozlegla, by nie mozna bylo odkryc na niej choc jednej oazy. Pogodz sie z zyciem takim jakim jest. Zawsze znajdziemy w nim jakas mala radosc. Istnieja kwiaty, ktore zakwitaja i zima.

• Slonce nikogo nie minie obojetnie. Zauwazy i Ciebie, jezeli tylko nie skryjesz sie w cieniu.

 

• Wierze w dobro czlowieka, tak jak wierze w wiosne, widzac bazie kwitnacej wikliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

• Ze szczesciem bywa czasami tak jak z okularami. Szuka się ich, a one

„siedza” na nosie. Tak blisko?

 

•• Niektorzy ludzie traca wiare w slonce, gdy tylko pojawi sie noc. Nie maja za grosz cierpliwosci w czekaniu na swit. Gdy pograzysz sie w ciemnosci, spojrz w gorę, tam czeka na Ciebie slonce.

 

• Slonce nikogo nie minie obojetnie. Zauwazy i Ciebie, jezeli tylko nie skryjesz sie w cieniu.

:tak: szczególnie te stwierdzenia do mnie trafiają, ale ogólnie całość mi się podoba.

Pit ładnie napisane, jak zawsze :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi najbardziej podobaja sie te:

 

• 365 razy zaczynac od nowa. Codziennie byc jak slonce dla drugiego człowieka.

• Badz jak swiatlo, ktore wedruje przez noc i po drodze zapala zgasle gwiazdy.

• Ze szczesciem bywa czasami tak jak z okularami. Szuka się ich, a one

„siedza” na nosie. Tak blisko?

• Blogosławienstwem czlowieka sa: usmiech, przyjazny gest, pogodne słowo.

• Kto potrafi sie cieszyc z malych rzeczy, ten mieszka w krainie szczesliwosci.

• .... Gdy pograzysz sie w ciemnosci, spojrz w gorę, tam czeka na Ciebie slonce.

Nigdy nie zapomnij najpiekniejszych dni twojego zycia! Wracaj do nich, ilekroc w twym zyciu wszystko zaczyna sie walic.

• Slonce nikogo nie minie obojetnie. Zauwazy i Ciebie, jezeli tylko nie skryjesz sie w cieniu.

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ostatnio jest, wszystkich zamula ale nie mówcie od razu o dołach.

Może jakaś ukryta lekcja się przerabia a tego nie widzicie. Spróbujcie skorzystać z tego okresu by coś wyciągnąć.

 

Te zwroty:

• Kto potrafi sie cieszyc z malych rzeczy, ten mieszka w krainie szczesliwosci.

 

• Niektorzy ludzie traca wiare w slonce, gdy tylko pojawi sie noc. Nie maja za grosz cierpliwosci w czekaniu na swit. Gdy pograzysz sie w ciemnosci, spojrz w gorę, tam czeka na Ciebie slonce.

 

są jak klucze do nieba które mamy w sobie, nie wszyscy o nim pamiętamy.

 

Daje coś na podwyższenie wibracji > YouTube - KOTOKO - Bright Wings

wynik mojej wczorajszej nudziaffy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ostatnio jest, wszystkich zamula ale nie mówcie od razu o dołach.

Sorki cyberprzyjacielu ale się mylisz jeśli ,o mnie idzie, ja napewnno miałam doła, a nie przymulało mnie :lol:

Znam się na tyle, że doskonale wiem gdzie jest choć iskierka światła w ciemności i zawsze się jej chwytam.:_okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...