Jump to content

Księżyc, kosmos, siostra, dziecko


anuli2

Recommended Posts

Chciałam poprosić o interpretacje mojego snu!

 

Śniło mi się do dwa tygodnie temu, do dziś nie mogę o tym zapomnić. Zatem zaczynamy.....

Dostałam propozycję lotu w kosmos wraz z siostrą, oczywiście zgodziłyśmy się(daleko nam jednak do astronautów, bynajmniej ani fizyka ani astronomia ani matematyka nas nie interesuje) Wyruszyłyśmy, oglądałam przepiękne gwiazdy,(pamiętam że czułam jak serce mi mocno bije), moja siostra wyglądała na zahipnotyzowaną, ja się tak czułam, jednak najpeikniejsze było przed nami. Nagle ukazał się ogromny przpiękny księżyc, ale naprawdę cudowny, lśnił! Właśnie tam miała skończyć się nasz misja. Miałyśmy dolecieć na książyc i zrobić badania! Kiedy nasz statek wylądował na tym przepięknym gruncie, biegałyśmy z siostrą śmiałyśmy się, rzucałyśmy pyłem! Było tak bezgtrosko i wspaniale.! Zadzwoniłyśmy telefonem komórkowym do rodziców by opisac im ta cudowną planetę!Wracając okrażyłyśmy cały księżyc(to było coś wspaniałego) Miałyśmy awairę śilników, będąc już w atmosferze nasz statek ropadł się, siostrę która spadała złapał jej chłopak w ręce, ja natomist spadłam na beton(nic mi się nie stało)! Chciałyśmy erócić do domu, ale pociąg jechał w jakieś bezdroża, oddalałyśmy sie........ i nagle nie wiem w jaki sposób znalazłyśmy się w domu! Sen był cudowny,ale prosze o interpretację!!

 

Druga sprawa jest taka. Mam 17 lat, non stop snią mi się dzieci! (DZISIEJSZY SEN)A wygląda to tak....Jestem mamą, ale nie bardzo wiem jak mam się dzieckiem zajmować, dziś miałam ytaki sen, że nie nakarmiłam dziecka tylko zrobiła to za mnie obca kobieta, na którą się smiertelnie obraziła, bo zabrała mi to dziecko i zachoeyeaa sie jakby było jej. kIEDY DZIECIĄTKO SPAŁO PATRZYŁAM NA NIE I PŁAKAŁAM, GŁSAKAŁM PO GŁÓWCE I PRZEPRASZAŁAM ZA NIEUDOLNOŚĆ! Kiedyś sniło mi się, że broniłam swoje dzieci przed niebezpieczeństwem, kilka dni temu, że moja mama urodziła bliźniaki, jedno było niepełnosprawne , barakowało mu dłoni i na przekór dzisiejszemu snie zajmowałam się nimi zamiast mojej mamy!! Nie wiem dlaczego tyle razy śnią mi się dzieci!! ??

 

prosze o odpowiedzź na e-mail

Link to comment
Share on other sites

Dzieci- niektórym śnią się na kłopoy, ale to żadna reguła. Myślę, że stajesz przed jakimś problemem i nie potrafisz nic zrobić, a drugi raz już sobie radzisz. Musisz zaobserwować co się dzieje po takim śnie. Czy masz jakieś problemy potem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...