Jump to content

Rok i miesiąc osobisty


mayaki

Recommended Posts

Rok uniwersalny:

 

Każdy kolejny rok ma swoją własną wibrację wyznaczoną przez liczbę, która opisuje jego miejsce w cyklu przemian. Liczbę ROKU UNIWERSALNEGO (R. U.) znajdujemy redukując wszystkie cyfry do liczby prostej, np. rok 1994:

 

1 + 9 + 9 + 4 = 23

2 + 3 = 5

 

Rok 1994 jest rokiem uniwersalnym numer 5.

 

 

 

Rok osobisty

 

Dzień, miesiąc i rok, w którym się urodziliśmy, to jakby fala radiowa wyemitowana przez niewidzialną stację nadawczą. Znalazłszy się w polu jej oddziaływania, wpisujemy się w pewien rytm zjawisk, zgodny z naszym indywidualnym cyklem życiowym. Z chwilą, kiedy wraz z datą urodzenia otrzymujemy przekaz energetyczny w postaci wibracji Liczby Drogi Życia, uruchamia się specyficzny, indywidualny rytm naszego życia, wyznaczany Cyklami Życia i jego Punktami Zwrotnymi. I od tej chwili każdy dzień, tydzień, miesiąc, rok oraz kolejny etap naszej wędrówki wyznaczony istotnymi datami, będzie wyrazem naszego indywidualnego cyklu uczestniczenia w procesie przemian. Umiejętność określenia liczb Roku Uniwersalnego i Roku Osobistego jest niezbędna do obliczania Cykli Życia i Punktów Zwrotnych.

 

Sposób obliczania:

 

obrazek1em.jpg

 

Przykład dla osoby urodzonej 18 maja (18.05) liczony dla roku kalendarzowego 1994.

 

obrazek2.jpg

 

UWAGI: dzień, miesiąc i rok zapisujemy wyrównując do prawej jak przy zwykłym dodawaniu pisemnym i tak też obliczamy sumę. Po jej otrzymaniu (tutaj: 2017) redukujemy ją aż do otzymania cyfry od 1 do 9.

 

Zatem dla osoby urodzonej 18 maja rok 1994 będzie rokiem osobistym numer 1.

 

Lub działanie na liczbach uproszczonych:

 

9 + 5 + 5 = 19 = 10= 1

 

obrazek3i.jpg

 

Rok 1994/95 jest Rokiem Osobistym numer 1 i trwa od 18.05.1994 do 18.05.1995.

 

[Rok uniwersalny trwa o 01.01 do 31.12, natomiast rok osobisty od urodzin do urodzin.]

 

W ten sposób możemy znaleźć numer każdego ROKU OSOBISTEGO z przeszłości lub przyszłości, który chcemy przeanalizować. Polecam zwrócenie uwagi na podliczbę, na podstawie której dochodzimy do liczby głównej. Charakterystyka wibracji podliczby przyniesie wiele dodatkowych informacji i pozwoli na głębszą interpretację Roku Osobistego.

 

Zbadanie tą metodą swego dotychczasowego życia pokaże nam, w ja sposób reagujemy na poszczególne wibracje i pozwoli na przewidywanie przyszłych zdarzeń oraz kierunku naszego rozwoju.

 

Liczba roku osobistego musi być interpretowane w kontekście Cykli Życia i jego Punktów Zwrotnych.

 

 

 

Miesiąc osobisty

 

Sposób obliczania:

 

MIESIĄC KALENDARZOWY + NUMER ROKU OSOBISTEGO = MIESIĄC OSOBISTY

 

Przykład: Czerwiec 1994 roku dla osoby urodzonej 18 maja.

 

Miesiąc: 6 (czerwiec)

Rok osobisty: 1 (patrz: wyliczony wcześniej)

Miesiąc osobisty = 1 + 6 = 7

 

Czerwiec 1994 jest dla osoby urodzonej 18 maja miesiącem osobistym numer 7.

 

 

Źródło: Natasza Czarmińska "Liczby losu"

 

______________________________________________________

Nie wiem czy umieszczać tu co oznacza dany rok i miesiąc osobisty, bo trochę tego dużo (no i w książce jest wszystko).

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany, bo czegoś nie rozumie bądź mu się nie chce, to mogę pomóc obliczyć. Z odniesieniami do cykli życia etc będzie trudniej...tzn mogę je podać, ale ewentualną interpretację całości pozostawiam samym zainteresowanym. No chyba, że ktoś chce się zdać na moją intuicję :)

Edited by mayaki
mały błąd
Link to post
Share on other sites

LATA OSOBISTE

 

ROK OSOBISTY numer 1

Masz za sobą rok poważnych przemian zarówno wewnętrznych, jak i zachodzących na zewnątrz ciebie. Niektóre dokonały się zgodnie z twoją wolą, inne zaskoczyły cię lub sprawiły ci ból. Niezależnie od tego, co i jak się wydarzyło jest to nieodwracalne. Także ty nie będziesz już tym, kim byłeś dotąd. Widzisz wiele spraw i siebie samego w nowym świetle. Jeśli wszystko do tej pory szło dobrze, jesteś pełen energii i wiary w siebie, jeśli nie — musisz ją zbudować od nowa. Ta wibracja da ci siłę i wolę, inicjatywę, odwagę i moc realizacji planów. „Jeden" jest początkiem cyklu, będziesz miał więc wiele nowych pomysłów, i to nowych nie tylko dla ciebie. Możesz rozpocząć pionierskie badania naukowe, wprowadzać nowatorskie rozwiązania związane z twoją pracą lub zainteresowaniami. Dzięki twojej inicjatywie i ogromnej ambicji mogą powstać nowe przedsięwzięcia, spółki, związki, plany. Będziesz w centrum zainteresowania, w naturalny sposób obejmując przywództwo w rodzinie, w pracy, na polu społecznym. To, co zaplanujesz w tym roku, będzie godne realizacji i korzystne dla ciebie, nie bój się więc zmian, śmiało przystąp do spełniania swoich marzeń otwórz się na wszystko, co nowe. Przez cały ten rok prowadzi cię Słońce, świecisz więc jasnym blaskiem, przyciągając do siebie innych.

 

ROK OSOBISTY numer 2

W tym roku znalazłeś się pod wpływem Księżyca, który świeci odbitym światłem słonecznym. Przyszedł czas na nadanie formy twórczym zamysłom. Zwykle wymaga to współpracy z innymi, dokonywania wyborów, rozwiewania wątpliwości. Możesz być wciągu tego roku niezdecydowany, zmienny, bardziej bierny niż zwykle. Stajesz się bardziej pasywny, skoncentrowany raczej na drobiazgach niż rozległych działaniach, podatny na wpływ z zewnątrz. Stwarzasz swój świat, dom dla ciała i duszy, rozpoznajesz swoje potrzeby emocjonalne i... czasem się mylisz. W tym roku najistotniejszym polem twojego działania są stosunki partnerskie — przyjaźń, miłość, współpraca. Potrzebujesz ich jak tlenu, lecz równocześnie jesteś pełen rezerwy. Bardzo wrażliwy i romantyczny, ale pełen wątpliwości i pytań wobec samego siebie. Związki powstałe w tym R. O. mogą okazać się nieco wymuszone, narzucone przez okoliczności.

 

ROK OSOBISTY numer 3

Planeta Jowisz, przyporządkowana tej wibracji, zwana jest przez astrologów planetą wielkiego szczęścia. Przed tobą rok sukcesu i czerpania zysków z twoich wysiłków, ale pod warunkiem, że naczynie nie jest puste. Masz w tym czasie również skłonność do przesady i rozrzutności, istnieje więc groźba, że możesz roztrwonić zarówno zdobycze materialne, jak uczuciowe i intelektualne. Krótko mówiąc — zmarnować dobre pomysły, kontakty towarzyskie, zaprzepaścić szanse.

Niewątpliwie jest to rok, w którym dojdzie do głosu twoja potrzeba wyrażenia samego siebie. Możesz dokonać tego na każdym polu i w każdej dziedzinie — zależnie od twoich predyspozycji. Możesz wyrazić siebie w kuchni jako gospodyni domowa, w miłości albo na polu literatury, jeśli zajmujesz się pisaniem. Jesteś w tym roku artystą we wszystkim, co robisz, a w każdym razie masz potrzebę, by tak było. Wibracja liczby 3 oświetla cię jak blask reflektorów na scenie. Czujesz się wybrany, wyjątkowy, popularny, ale równocześnie musisz bardzo uważać na to, co mówisz i robisz—ta rola to twoja wielka szansa na sukces.

 

ROK OSOBISTY numer 4

W tym roku będziesz musiał ograniczyć rozrywki i przyjemności dnia codziennego i zająć się pracą. Być może trzeba pociągnąć dalej pomysły z poprzedniego roku, i teraz błyskotliwa iskra twórcza przybiera postać ciężkiej, niekiedy monotonnej pracy. Wibracja R.O. No. 4 obdarza cię wielką cierpliwością, konsekwencją, świadomością celu swego działania i pokorą. Budujesz solidne podstawy dla swojej przyszłości, gromadzisz oszczędności, trudzisz się bez oczekiwania na szybki, spektakularny sukces. To, co teraz stworzysz, da nadzwyczaj obfity plon, który będzie przynosił profity przez długie lata. Jest to rok, w którym możesz nawiązać poważny romans lub zawrzeć związek małżeński, solidny i trwały. Być może twoje życie i stosunki osobiste nie będą miały w tym czasie wiele wdzięku i wydadzą ci się nieco ciężkie i zbyt poważne, ale nagrodą będzie poczucie bezpieczeństwa i solidny fundament, dzięki któremu będą odporne na wstrząsy w późniejszych latach.

 

ROK OSOBISTY numer 5

Jest to rok zmian w sprawach osobistych i zawodowych. Jeśli udało ci się w minionym roku stworzyć przyzwoitą bazę dla dalszego życia, teraz będziesz poruszał się swobodnie w świecie materii, dokonywał zmian i ulepszeń, podróżował i odpoczywał. Możesz mieć kontakty ze środkami masowego przekazu, z uczelniami, np. jako wykładowca, możesz pisać, sprzedawać swoje talenty lub wyroby, albo zająć się reklamą, np. swoich osiągnięć.

Jeśli R. O. No. 4 nie przyj niósł ci sukcesów i zmarnowałeś szansę, jakie przed tobą rysował, w obecnym roku możesz kręcić się w kółko, spalać w pozornej aktywności i rozpaczliwie szukać potwierdzenia własnej wartości w oczach innych.

 

Ten rok przynosi rozbudzenie potrzeb intelektualnych, wymiany myśli, przyjaźni i miłości. Jest to także rok dużych oczekiwań erotycznych i uczuciowych! Możesz wejść w nowy związek, który będzie emocjonujący i bogaty w różnorodne doświadczenia, ale niekoniecznie trwały.

 

ROK OSOBISTY numer 6

W tym roku głównym polem twojego działania będzie rodzina.

 

Prawdopodobnie przyjmiesz na siebie szereg obowiązków związanych z najbliższym otoczeniem, które będą dotyczyć opieki, wygody życia codziennego wychowania, kształcenia. Być może będziesz osobą ofiarującą swą pomoc innym. Musisz być przygotowany do kierowania twoją rodziną i jej sprawami finansowymi, które powinny układać się zadowalająco. Nie jest to rok obiecujący nadspodziewane zyski, przynosi jednak pełne zaspokojenie potrzeb materialnych i satysfakcję zawodową. Poczucie komfortu i bezpieczeństwa sprawi, że zwrócisz się również w kierunku zaspokajania potrzeb artystycznych i intelektualnych — możesz rozwijać swoje zainteresowania, podjąć naukę, uczestniczyć w życiu kulturalnym. Związki uczuciowe, a w szczególności małżeństwo, przeżywać będą okres harmonii, poczucia trwałości i głębokich wartości, jakie łączą cię z drugą osobą. Jeśli poprzednie lata nie stworzyły warunków do pełnego wykorzystania walorów tej wibracji, R.O. No. 6 może przynieść cierpienie, trudne wybory, którym nie umiesz sprostać, konieczność szukania pomocy, samotność. Możliwe są problemy zdrowotne, twoje lub bliskich ci osób.

 

ROK OSOBISTY numer 7

Ten rok daje ci szansę zobaczenia twojego losu w kategoriach uniwersalnych, poza zdarzeniami życia codziennego, w oderwaniu od wzlotów i upadków twojej ziemskiej egzystencji. Filozoficzna postawa, jaką przyjmiesz, pozwoli cii zobaczyć inny wymiar twoich problemów, zdystansować się wobec spraw materialnych i dostrzec wartości duchowe. Możesz doznać przeżyć mistycznych, które przewartościują twój dotychczasowy światopogląd i wpłyną na zmianę stylu twojego życia. W R.O. No. 7 zapewne zauważysz pewien spadek aktywności życiowej, więcej energii skierujesz do wewnątrz niż na zewnątrz. Oznacza to między innymi ograniczenie kontaktów z ludźmi, osłabienie zainteresowania codzienną pracą, zarabianiem pieniędzy, prowadzeniem interesów. Będziesz nastawiony raczej na zdobywanie wiedzy, medytację, poszukiwanie duchowego oświecenia. W tym roku korzystne są podróże, szczególnie te, które wzbogacają cię wewnętrznie.

 

ROK OSOBISTY numer 8

Ten rok przyniesie ci pewność siebie, sukces materialny i wynikające stąd poczucie władzy i wolności. Jesteś panem swojego życia i wszystko jest w twoich rękach. Sytuacja ta jest bardzo korzystna, ale nie pozbawiona pułapek. Wibracja „ósemki" obdarza cię niezwykłą mocą twórczą. Należy użyć jej w sposób konstruktywny i za wszelką cenę unikać destruktywnych aspektów tej liczby, które będą starały się przeniknąć do twojego życia. Twoja osobowość ma w tym czasie magnetyczną siłę, która skłania innych do podporządkowania się twojej woli. Wykorzystaj to mądrze i uczciwie. Etyczne postępowanie jest niezbędnym warunkiem powodzenia twoich działań.

 

ROK OSOBISTY numer 9

Ten rok przynosi największą różnorodność doświadczeń jako bilans dziewięcioletniego cyklu i przygotowanie do wyboru kierunku dalszej wędrówki. To, jak przebiegnie, zależy w dużej mierze od tego, w jaki sposób odpowiedziałeś na wyzwania poprzednich lat. Możesz mieć ochotę zrzucić swoją dotychczasową skórę, rozstać się z przyzwyczajeniami, nawykami, utrwalonym obrazem twojej osoby, a także z ludźmi, z którymi związałeś swój los. Nie poddaj się panice lub sentymentom — stare musi odejść, by zrobić miejsce nowemu. Przede wszystkim wsłuchaj się w swój wewnętrzny głos — wraz z nim płynie głęboka, intuicyjna wiedza, która pomoże ci dokonać właściwych wyborów. W tym roku twoje zdolności pozazmysłowe staną się twoim sprzymierzeńcem — możesz zaufać swoim przeczuciom i wrażeniom. Jest to korzystny czas dla zgłębiania zagadnień metafizycznych i dla studiów okultystycznych. Rok ten, w swoim optymalnym wyrazie, powinien przynieść czerpanie satysfakcji z dokonań minionego cyklu, miłość, szczęście oraz głęboką wiedzę o sobie samym i prawach istnienia.

 

 

Źródło: Natasza Czarmińska "Liczby losu"

Link to post
Share on other sites

MIESIĄCE OSOBISTE

 

MIESIĄC OSOBISTY numer 1

Rozpoczynasz nowy cykl w skali najbliższych miesięcy, otrzymujesz zastrzyk pozytywnej energii, masz nowe pomysły, przystępujesz do realizacji śmiałych przedsięwzięć. Przypływ siły życiowej sprawia, że stajesz się nie tylko bardziej twórczy, ale również bardziej atrakcyjny dla innych. W Miesiącu Osobistym No. 1 możesz nawiązać nowe znajomości, przyjaźnie, które będą trwałe i wniosą wiele da twojego życia. Teraz należy też oczekiwać „szczęścia" w różnych sprawach, korzystnych zbiegów okoliczności i niespodziewanego rozwiązania starych problemów, które może ujrzysz w nowym świetle. Należy uważać, by nie roztrwonić pozytywnej energii na działanie, którego cel nie jest dla ciebie jasny. Nie „osiądź na laurach", ale też nie podejmuj nadmiernego ryzyka — ten miesiąc jest znakomitym początkiem wielu przedsięwzięć, lecz przed tobą jeszcze wiele pracy. Jesteś bardziej pewny siebie niż zwykle, jednak bądź ostrożny z wyrażaniem swojej woli w sposób nie znoszący sprzeciwu. Dla osób zachowawczych, obawiających się zmian, miesiąc No. 1 może stanowić trudne wyzwanie i wprowadzić pewien niepokój.

 

MIESIĄC OSOBISTY numer 2

W tym miesiącu twoje doświadczenia związane będą z innymi ludźmi, ich planami, potrzebami i problemami. Testowana będzie twoja zdolność do współpracy, do podporządkowania się potrzebom innych lub wymaganiom, jakie stawia przed tobą działanie dla osiągnięcia wspólnego celu. Możesz spełnić rolę doradcy lub mediatora pomiędzy skłóconymi stronami. W tym miesiącu prawdopodobnie będziesz bardziej ulegać wpływom innych ludzi. Będziesz bardziej wrażliwy niż zwykle i jest prawdopodobne, że nawiążesz romans, być może z kimś z twoich dotychczasowych przyjaciół. Ten miesiąc nie sprzyja jednak podejmowaniu ważnych decyzji, choć życie będzie tego od ciebie wymagać — jesteś pełen wątpliwości, niejasnych doznań i czujesz, że raczej jesteś prowadzony przez okoliczności, niż je stwarzasz.

 

MIESIĄC OSOBISTY numer 3

Czujesz przypływ sił twórczych i rosnącą potrzebę wyrażenia siebie poprzez sztukę i miłość. Odczuwasz wielką radość życia, która przyćmiewa kłopoty i nie rozwiązane problemy. Nawiązujesz liczne kontakty, spędzasz czas z przyjaciółmi, błyszczysz w towarzystwie, możesz także stać się inicjatorem i kierownikiem wspólnych przedsięwzięć. Masz skłonność do czerpania przyjemności z życia, co zwykle pociąga za sobą duże wydatki. Twoja aktywność może zostać spożytkowana na twórczość artystyczną, przede wszystkim literacką, gdyż słowo jest teraz dla ciebie najlepszym nośnikiem twojej wewnętrznej energii. W tym miesiącu mogą niepokoić cię rozterki związane z wyborem kierunku w życiu — nastawienie na publiczny sukces pozostawia niedosyt życia wewnętrznego. Jeśli zaś jesteś skierowany raczej ku swemu wnętrzu, możesz otrzymać wiele cennych inspiracji.

 

MIESIĄC OSOBISTY numer 4

Jest to trudny okres dla osób niecierpliwych, nie przyzwyczajonych do wysiłku. Ten miesiąc oznacza ciężką pracę, której efekty widoczne będą dopiero za jakiś czas. Jest to okres gromadzenia, zabezpieczania, budowania bazy dla przyszłych przedsięwzięć. Realizujesz powoli swoje pomysły, które odkładałeś na potem, wykonujesz prace, które dawno wymagały dokończenia. Musisz zrezygnować z przyjemności i rozrywek. Jest to miesiąc ograniczeń, które zaowocują w przyszłości. Masz świadomość, że stwarzasz prawdziwą wartość, trwałą i przynoszącą satysfakcję z dobrze wykonanej roboty. Jeśli jednak wibracja No. 4 nie jest zestrojona z twoją naturą, możesz czuć się nieszczęśliwy, zniecierpliwiony, wściekły. Możesz być nieostrożny, skłonny do ryzyka, konfliktowy. Upór i wygórowana ambicja mogą doprowadzić cię do poważnych strat finansowych. Swoim chłodem i zamknięciem się w sobie sprawiasz przykrość bliskim ci osobom.

 

MIESIĄC OSOBISTY numer 5

Jest to miesiąc, który wprowadzi wiele zmian w twoje życie osobiste i zawodowe. Przede wszystkim wyrazi się to w twojej zwiększonej ruchliwości, konieczności (lub chęci) odbycia podróży albo zmianie miejsca zamieszkania czy pracy. Dla osób zestrojonych z wibracją „piątki" miesiąc ten będzie pełen sukcesów towarzyskich, zawodowych i uczuciowych. Wibracja No. 5 stanowi test na twoje zdolności do przystosowania się. Jest to czas, w którym można „sprzedać siebie", zareklamować swoje pomysły i dokonania. Szansa na przeżycie

ekscytującego romansu lub odbudowanie więzi emocjonalnej i erotycznej z partnerem. Dużo akceptacji ze strony otoczenia przyniesie wzrost pewności siebie, wiary we własne możliwości. Jeśli wynika ona tylko z nieuzasadnionego entuzjazmu lub megalomanii — grożą ci przykre rozczarowania. W tym miesiącu może powstać skłonność do ekstremalnych przeżyć emocjonalnych i ryzykownych przygód. Rozterki uczuciowe mogą przejawić się w zazdrości i ingerencji w sferę wolności innych. Osoby, dla których wibracja „piątki" jest obca, mogą czuć się niepewnie wobec jej wyzwań. Nieśmiałość i brak wiary w siebie sprawi, że przepuszczą wiele okazji i będą miały poczucie zmarnowanych szans.

 

MIESIĄC OSOBISTY numer 6

Jest to miesiąc, w którym będziesz z przyjemnością zaspokajał swoje potrzeby materialne. W związku z tym że wibracja „szóstki" związana jest z wychowaniem i edukacją, nie obędzie się bez czerpania nauki z tego, co ci się przydarza. Jeśli jesteś dobrze zestrojony z wibracją liczby 6, chętnie podzielisz się swymi materialnymi zdobyczami z innymi. Jeśli okaże się, że musisz płacić wysokie podatki, znaczy tylko tyle że twoja sytuacja finansowa jest bardzo korzystna. Może też zdarzyć się, że ktoś zwróci się do ciebie o pomoc.

 

Wiele wysiłku włożysz w upiększenie swego otoczenia i podniesienie komfortu życia swojej rodziny. W tym miesiącu przyjmiesz na siebie wiele nowych obowiązków, ale nie będziesz ich postrzegać jako ciężar, przeciwnie — sprawią ci one przyjemność. Być może właśnie teraz założysz rodzinę lub będziesz podejmować decyzje dotyczące swoich dzieci. Więcej czasu poświęcisz ich wychowaniu i rozwijaniu ich talentów. Jeśli jesteś osobą reagującą negatywnie na wibrację „szóstki", możesz mieć pesymistyczny nastrój i odczuwać niezadowolenie ze swojej sytuacji, niezależnie od tego, czy jest dobra, czy zła. Wydaje ci się, że nie jesteś wystarczająco doskonały. Możesz stać się nietolerancyjny i niezdecydowany co do swoich dalszych ruchów.

 

MIESIĄC OSOBISTY numer 7

Jest to czas głębokich dociekań filozoficznych, chłodnej refleksji nad twoim życiem, oceny twoich związków i kontaktów z ludźmi. Ten miesiąc może przynieść przeżycia mistyczne i rozbudzenie potrzeb intelektualnych. Twój umysł jest teraz wyjątkowo jasny i czysty, nie należy zaprzątać go nieistotnymi, codziennymi problemami, lepiej wykorzystać ten czas na poważne studia. Masz dużą potrzebę samotności i kontakty z ludźmi mogą być dla ciebie nieco uciążliwe, a w każdym razie mniej ekscytujące niż zwykle. Możesz się wydawać w tym czasie tajemniczy, zresztą wielu twoich myśli istotnie nie zamierzasz ujawnić.

 

MIESIĄC OSOBISTY numer 8

Niezależnie od tego, kim jesteś i co robisz, w tym miesiącu wszystko będzie zależało od ciebie. Tematem przewodnim tego okresu będą pieniądze, a testowany będzie twój stosunek do wartości materialnych. Miesiąc No. 8 przyniesie ci satysfakcję finansową, która może stanowić pokusę sięgnięcia po władzę, w sensie określonym okolicznościami twojego życia. Możesz poczuć się szczególnie mocny jako ostoja rodziny, wymagający jako wspólnik czy szef. Ta wibracja uczyni cię osobą dającą innym poczucie bezpieczeństwa, więc twoje przywództwo będzie naturalne i akceptowane, a jako podwładny możesz oczekiwać awansu. Jeśli nie jesteś dobrze zestrojony z wibracją „ósemki", uważaj, by poczucie mocy nie zawróciło ci w głowie. Miesiąc ten jest dobrym okresem do uporządkowania spraw materialnych, dokonania poważnych operacji finansowych, inwestowania, zakupu akcji. Miesiąc ten może ci też uświadomić, że poczucie bezpieczeństwa budowane na wartościach materialnych jest bardzo kruche.

 

MIESIĄC OSOBISTY numer 9

Jest to okres zakończenia cyklu w skali najbliższych miesięcy. Dokonuje się bilans zysków i strat, rzeczy potrzebnych i zbędnych. Pewnych spraw, związków, zobowiązań nie będziesz ciągnął dłużej za sobą. Dojrzałeś jak owoc i wydałeś kolejne ziarno, które przyniesie plon w następnym cyklu. Jesteś bezkompromisowy, szczery wobec siebie i innych, co jest czasami tyleż piękne, co bolesne. Być może rozstaniesz się z bliską ci osobą albo dokonasz transformacji tego związku. Jeśli nie jesteś zadowolony ze swego życia, w tym miesiącu możesz mieć ochotę „rzucić to wszystko" i na przykład udać się w daleką podróż, która czasami może mieć sens czysto metafizyczny. Wibracja „dziewiątki" rozbudza intuicję, możesz więc zadać sobie wiele pytań i z ufnością oczekiwać odpowiedzi.

 

 

Źródło: Natasza Czarmińska "Liczby losu"

Link to post
Share on other sites

Mayaki, dlaczego w tym przykładzie w tabeli jest liczony 1995 a nie 1994 rok?

 

Przykład dla osoby urodzonej 18 maja (18.05) liczony dla roku kalendarzowego 1994.

 

obrazek2i.jpg

Link to post
Share on other sites

Bo jest błąd ;)

 

Wpisałam 5 zamiast 4 i nie zauważyłam, ale obliczenia są prawidłowe (8+5+4=17 stąd 7 w wyniku). Teraz muszę wyjść na chwilę, poprawię za godzinkę maksymalnie.

Link to post
Share on other sites
Bo jest błąd ;)

 

Wpisałam 5 zamiast 4 i nie zauważyłam, ale obliczenia są prawidłowe (8+5+4=17 stąd 7 w wyniku). Teraz muszę wyjść na chwilę, poprawię za godzinkę maksymalnie.

 

Acha, oki:_okok:, bo chciałam sobie policzyć i się zakręciłam co dodać :jezyk2:

Link to post
Share on other sites

A co to znaczy jak mam Rok Osobisty taki sam jak Droga Życia, czyli nr. 8 ?

I w ogóle co oznacza rok osobisty? np. Jak wyszło mi 8 to co osiem lat będe mieć dobry rok? nic nie wiem z tego ;(

Link to post
Share on other sites

Co znaczy jak się pokrywa? 'Źródłowo' nie wiem, ale wydaje mi się, że wibracja 8 może wtedy dać się mocniej odczuć :)

 

A czym jest sam rok osobisty? W skrócie chodzi o to, że nasz życie ma rytm. W numerologii wyznacza go 9, np.

 

Rok 1996 to rok osobisty nr 1.

Rok 1997 to rok osobisty nr 2.

Rok 1998 to rok osobisty nr 3.

(...)

Rok 2004 to rok osobisty nr 9.

Rok 2005 to rok osobisty nr 1. (zaczyna się nowy 'cykl').

 

To co jest tu napisane to jedno, ale najlepiej policzyć i odnieść się też do własnej przeszłości i te dwie sprawy skonfrontować. Pewnie rozpisując poszczególne lata swojego życia zauważysz jakieś prawidłowości, zależności :)

 

No i P. Czarmińska zwraca uwagę, że na rok osobisty nie należy patrzeć jako sprawę 'wyrwaną z kontekstu'.

 

Liczba roku osobistego musi być interpretowane w kontekście Cykli Życia i jego Punktów Zwrotnych.
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam:) Mam pytanie. Moja data urodzenia to 20-12-1977. Teoretycznie powinnam być w 5 roku osobistym ale mam wątpliwości ponieważ gdzieś wyczytałam, że osoby urodzone po wrześniu, oblicza się rok wstecz, czyli byłabym teraz w 4 roku. Co o tym myślicie? I w końcu w jakim ja jestem teraz roku?:) Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych.