Skocz do zawartości

proszę o pomoc...


termi

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się że przyszły w nocy do mnie dwie osoby.Pierwsza,ta z przodu miala jakby wir na brzuchu i chciła mnie wciągnąć.Broniłem się aż sie wkoncu obudziłem.Poszedłem do toalety i nagle jakby mi wpadła myśl do głowy t.z. moja myśl jak inne ale jakby nie przezemnie zrobiona.Mianowicie jakby uslyszalem że moja nażeczona mnie woła.Zabgatelizowałem to gdyż racjonalnie myśląc leżała w łóżku,w moim pokoju a w domu nie było osób obcych.Rano jak szliśmy do sklepu chciałem jej opowiedzieć ten sen ale ona mi odrazu przerwała i opowiedziałą swój... Powiedziała że gdy w nocy wyszedłem z pokoju to pokuj zrobił się nieludzko czarny.Poczuła coś złego.Wyciagneła ręce i zaczęła mnie wołać...Ona nie widziała tych postaci tylko ich czuła...Kiedyś śnił mi sie mnich bez twarzy a raz jakas postać bez głowy skakałą mi w nocy po klatce.Do momentu tego ostatniego snu to ignorowałem ale przecież jak dwóm spiącym obok siebie osobm sni sie prawie to samo ? Jak myślicie co to mogło wtedy przyjść ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne co to było, jak dzieją się takie rzeczy musisz być silny nie bać się i spokojnie odpędzić je! Wiem, że może to się wydawać dziwne, ale to jest dobry sposób, wystarczy, że siłą umysłu (swoimi myślami) będziesz wyganiał czy też walczył z tymi złymi siłami. Musisz w siebie wierzyć, mieć niezachwianą wiarę w to co robisz. Te "osoby" śniły się i mnie, ale od razu pomimo trudu i strachu przegoniłam je i dodatkowo bardzo chciałam by nigdy nie wróciły.

Dokładnie nie pamiętam jak się nazywają te istoty, gdzieś to jest tu na forum. One wysysają energię z żywych by trwać.

Nie trzeba się bać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...