Skocz do zawartości

Zdrada... Ona mnie i ja Ją.


darius456

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo prosze o identyfikacje mojego dziwnego snu.

 

Śniło mi się, że szedłem sobie z moją dziewczyną gdzieś w Polsce nad morzem. W pewnym momencie zauważyłem, że ona ma ubraną na lewą stronę koszulkę, powiedziałem jej to i ona ja przebrała. Zaraz po tym z jakiegoś zaułka zawołała nas na początku jakaś dziewczyna a potem pojawił się kolo niej chłopak. I nie wiem jak to się stało ale wyszło na to ze moja dziewczyna poszła z nim a ja poszedłem z ta dziewczyną. Jak się rozstawaliśmy, to ja wchodziłem do jakiegoś pokoju, ale kontem oka zerknąłem na miejsce, w które idzie moja dziewczyna i ona kładła sie do jakiegoś namiotu na plaży, ale obok niej i tego chłopaka kładła sie jeszcze jedna para. Ja będąc z tą dziewczyna w pokoju.... :) zacząłem uprawiać z nią sex oralny (ale ja z nią a nie ona ze mną!!) i w pewnym momencie ona chciała abym w nią wszedł, to ja powiedziałem ze nie, bo nie mam prezerwatywy. Ona kazała mi poszukać w torbie (skąd ona wiedziała ze ja zawsze ja tam mam?!?) no to ja poszukałem i znalazłem. Ale kiedy usiadłem kolo niej na łóżku to zapytałem sie czy moja dziewczyna z tym kolesiem i tamta druga para będą uprawiali sex zbiorowy czy nie. Ona tylko się głupio uśmiechnęła ale dała mi do zrozumienia ze tak. W trakcie kiedy się o to pytałem widziałem moja dziewczynę jak siedziała na skraju basenu. W tym momencie nie wiem skąd (no wynika to z mojego charakteru) złapałem bardzo wielkiego nerwa. Powiedziałem ze wychodzę. I ubrałem spodnie, buty i zbliżyłem się do drzwi to w tym momencie weszła moja dziewczyna ( z uśmiechem na twarzy - radosna) a za nią koleś i ta druga para. Moja dziewczyna miała potargane włosy. Przycisnąłem ja ręką do ściany i krzyknąłem: "Idziemy stąd... PROSZE!!!". Biorąc pod uwagę, że moja dziewczyna nigdy nie rezygnuje z tego co się jej podoba, szczególnie dla mnie to jej odpowiedz mnie zdziwiła... powiedziała... DOBRZE. No i w tym momencie się obudziłem.

 

Wiem ze porąbany sen ale może mi go ktoś przetłumaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...