Skocz do zawartości

niemowle+chleb+dwoje dzieci (białe i czarne)


wiki79

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że jestem w ciąży i biegam nocą po szpitalnych korytarzach, schodach trzymając się za brzuch. Potem śni mi się jakby dalsza część tego snu. Wchodzę do sklepu a tam tzw. sklepowa z zaplecza wynosi duży bochenek chleba, który jak się okazuje jest "becikiem" mojego dziecka. W chlebie tym jest śpiące niemowle ubrane na biało, podświadomie wiem, że to chłopiec. Gdy na chwilę podnoszę pokrywę chleba - śpi, ale szybko otwiera zaspane oczka i bystro patrzy prosto w moje. By się nie rozbudziło przykrywam pokrywę... W całym tym odbiorze niesamowitego "chleba z niespodzianką" towarzyszy mi dwoje dzieci - dziewczynka i chłopiec. Dziewczynka - blondynka jest chyba moją córką, chłopiec to mały murzynek. We śnie mam świadomość, że adoptuję tego chłopca i będę mieć troje dzieci :) Dzieci idą ze mną do domu...

Żeby było zabawniej kilka lat temu śniło mi się, że urodziłam bliźnięta - jedno było białe a drugie czarne. W przeciwieństwie do tego snu tam śnił mi się poród.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemowle ubrane na biało

Sacrum, coś nietykalnego, niewinne, świeże, idealne.

Dziewczynka - blondynka
Aniołek :smile:
chłopiec to mały murzynek
Diabełek. Nie możesz się na coś zdecydować? Może przynosisz swoją pracę do domu? Problemy z zewnątrz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rzeczywiście ostatnio ciągle się waham między tym co właściwe a co nie i chyba już powoli sama nie wiem co jest dla mnie dobre - ale to nie sprawy zawodowe tylko osobiste, zalegają gdzieś na dnie mej duszy i nie dają spokoju, choć staram się o nich nie myśleć.

Hmm..., więc jeśli kilka lat wcześniej śniło mi się, że urodziłam bliźnięta i jedno było białe a drugie czarne to już wtedy się wahałam między dobrem a złem? I dlaczego u licha ten śliczny murzynek to niby wcielenie zła? No ale może coś w tym jest... A skąd to niewinne niemowle w chlebie i czemu w chlebie. Czy sam chleb coś tu też oznacza? Czy może powinnam podać więcej szczegółow z mojego niepoukładanego życia by zinterpretować ten sen? A to wcześniejsze bieganie z brzuchem, to raczej nic nie znaczy?

W każdym razie dzięki za zainteresowanie moim snem i pomoc w jego objaśnieniu. Pozdrawiam cieplutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...