Jump to content

proroczy sen?!


niewidzialna87

Recommended Posts

otoż sniła mi się stara cygana, która mnie zaczepiła i powiedziała, że niedługo umre :???:

INTERPRETACJA Z SENNIKA:jeżeli przepowie ci przyszłość nieodpłatnie, z sympatii: zapamiętaj dokładnie treść wróżby, gdyż chodzi tu o sen „proroczy"

HA! czyli długo nie pożyję :] I co ja mam o tym wszystkim mysleć???!!!

dodam jeszcze, ze przez ostatni tydzień śniły mi się bardzo dziwne rzeczy takie jak ogromne węże czy też facet, który mnie zaatakował nożem i widziałam rany z których płyneła krew.INTERPRETACJA:Widziec krew płynącą z rany - zmartwienia i fizyczne cierpienie.

Jeśli mam być szczera to po prostu się boję... od jakiegoś czasu mam złe przeczucia i mniewam napady lęku... napiszcie co o tym sadzicie.

Link to comment
Share on other sites

Szczerze to przerazajace wszystko,ja jako osoba bojazliwa pewnie bym z domu sie nie wyhilila....j amialam proroczy sen,o ktorym rano opowiedzialam mamie nastepnie po kilku godzinach gdy my bylismy u sasiadki u nas w domu nastapilo wlamanie,wchodzac do domu drzwi byly juz otwarte i widzialam ojca zabierajacego rozne rzeczy(nie mieszka z nami i przyszedl zabrac co wartosciowe,a niemil kluczy i tak-taka byla tresc snu)sprawdzil sie co do szczegolu...spokojnie Ty nie masz sny z sybolika,sprawdz jescze winnych zrodlach znaczenie i zobacz czy te sybbole oznaczaja to samo,pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...