Skocz do zawartości

czy ktos rozbiera sie przez sen?


minia1983

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo prosze niech ktos mi wytłumaczy co to oznacza czym jest powodowane, raz na jakis czas (raz , dwa razy do roku) mam cos takiego ze sciągam góre pizamy przez sen i jak juz to zrobie oriętuję sie co jest grane i zakładam z powrotem, moja mama mowi ze widocznie cos mi sie takiego sni ale ja wlasnie nie wyrywam sie z jakiegos snu poprostu sie rozbieram, w tyg wypadło na dół pizamy, ogolnie to mnie smieszy ale jakos nie daje mi spokoju, całe szczescie ze zawsze sie przebudzam ;) bardzo prosze o jakies info bede super wdzieczna!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chmmm....

Bardzo ciekawe... :roll:

W zasadzie nie bylbym tego taki pewny czy nie jest to powiazane z snem, ktorego po przebudzeniu mozesz najzwyczajniej nie pamietac. Zazwyczaj wizje senne rozlatuja sie w pamieci, jesli bardzo slinie nasz mozg skupiony jest na czyms dalece odbieglym od snienia, czyli np. w Twoim przypadku, nakladaniu gornej czesci pizamy...

Ciekawy jestem czy mialas w zwiazku z tym faktem jakies "niezapomiane", badz przezabawne sytuacje? Fajnie ze podchodzisz dotego ze smiechem...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczescie zawsze w momencie koncowym rozbierania :) przebudzam sie lekko, i jestem swiadoma ze to robie, wiec do drastycznych zakonczen nie dochodzi :) kiedys mieszkałam w pokoju z przyjaciolką i miałam kilka takich akcji ale ona akurat ma tak twardy sen ze czołg ja nie obudzi. No a smieje sie z tego bo to w sumie zabawne i nieszkodliwe tylko kurcze szkoda ze nie pamietam co mi sie wtedy sni:D to najbardziej mnie korci :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22
na szczescie zawsze w momencie koncowym rozbierania :) przebudzam sie lekko, i jestem swiadoma ze to robie

Hmm ciekawa sytuacja. Nigdy tak nie miałam. Hmm tak się zastanawiam czy to czasem nie ejst efekt pewnego zaprogramowania? W pewien sposób nastawiasz się na to, że tak będzie i kiedy już w pewien spoób śnisz i to robisz automatycznie się wybudzasz...

Pozdrawiam

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hmm musze przyznać ze dobralismy sie z moim chłopakiem chyba pod tym wzgledem, dzisiaj w nocy obudziłam sie i co widze ? jak moj ukochany stoi na łożku nade mną (100kg wagi o zgrozo) z podniesionymi rękoma i dziwnie sie wygina, pierwsza mysl to była co on majstruje przy lampie hihi ale po chwili dotarło do mnie ze wyglada jakby dzwigał cos, jak sie okazało sniło mu sie ze drzewo sie na nas osuwało i trzymał je zeby nas nie przygniotło.... ja sie rozbieram a on dzwiga drzewa hihihih moze jakies pomysły na interpetację tego snu będę wdzieczna :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak "wykrakałem" to zdarzenie: :wink:

Ciekawy jestem czy mialas w zwiazku z tym faktem jakies "niezapomiane", badz przezabawne sytuacje?

To co przyśnilo sie Twemu chlopakowi, a takza sama jego reakcja powinna Cie tylko upewnic, że troszczy sie o Ciebie, dba, czyli Cie kocha. :grin:

Czekam na następne relacje... :mrgreen:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo bardzo miło słyszeć, to tylko utwierdza mnie w tym ze jestem dla niego wazna :) bardzo mnie to mobilizuje bo nie jest to łatwy związek.. pamietam kiedys mu sie sniło ze mnie prąd poraził obudziłam sie jak sprawdzał czy mam nogi :) dla niego to jest dziwne bo nigdy nie pamieta snów, zazwyczaj tylko wtedy kiedy spi ze mną, ja dosc czesto mam sen w ktorym chodze po miescie bez dolnej czesci garderoby bardzo niemily sen bo cały czas towarzyszy mi poczucie wstydu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22
nie jest to łatwy związek.. pamietam kiedys mu sie sniło ze mnie prąd poraził obudziłam sie jak sprawdzał czy mam nogi :) dla niego to jest dziwne bo nigdy nie pamieta snów, zazwyczaj tylko wtedy kiedy spi ze mną

 

widocznie na siebie oddziałujecie i to jak najbardziej pozytywnie. Jesteście dla siebie ważni i to ma odzwierciedlenie w tych zachowaniach. :lol: :cool:

Pozdrawiam

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno trzeba przynać "w łozku" nam sie nie nudzi hihihi

Ja Ci wierze... :roll:

moj ukochany stoi na łożku nade mną (100kg wagi o zgrozo) z podniesionymi rękoma i dziwnie sie wygina

Zdecydowanie Ci wierze... :lol::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy byłam młodsza często mówiłam przez sen lub chodziłam po mieszkaniu z otwartymi oczami. Nic później nie pamiętałam.

Czasem miały miejsce śmieszne sytuacje, np.: jak wówczas, gdy kuchnię pomyliłam z toaletą ... :oops:

Pamiętam też, że kiedyś przez sen zerwałam wszystkie plakaty ze ścian mojego pokoiku - jakież było moje zdziwienie, gdy obudziłam się rano twarzą w twarz z Freddie'm Mercury'm. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakież było moje zdziwienie, gdy obudziłam się rano twarzą w twarz z Freddie'm Mercury'm.

 

Wow, ta chwila nieświadomości musiała być piękna ;) Zazdroszczę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam może nigdy nie rozbierałem się przez sen, ale z tego co pamiętam, dawno temu (ach te lata dzieciństwa) będąc w dość mocnym transie wpakowałem się w środku nocy do pokoju rodziców, włączyłem telewizor i przełanczając kanały, szukałem drogi do toalety...

Budząc się następnego dnia rano, miałem nadzieje, że obrazy jakie zapadły mi z tej nocy w pamięci to urywki snu, ale okazało się, że to była prawda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...