Skocz do zawartości

Ja,on i...ta trzecia :|


Alienee

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem szaleńczo zakochana (zauroczona) w koledze ze studiów :oops: Przez pewien okres czasu spotykalismy sie...ale dręczyło mnie zawsze,że była też...ta trzecia,która usilnie chciała mieć go dla siebie :neutral: jakies dwa miesiące temu miałam sen...śniło mi się,ze właśnie ona mówi,jak to bardzo zazdrości mi,że jestem z tym chłopakiem (choć nigdy w zasadzie nie byliśmy razem tak...naprawde). Teraz,po tych dwóch miesiącach sytuacja bardzo dziwnie się zmieniła...nie tylko z nim nie jestem...ale to właśnie ona jest tą,której sie udało go zdobyć (chyba :neutral: bo do końca tak naprawde nie jestem już niczego pewna) Zastanawiam się...biorąc pod uwagę wcześniejsze i obecne zdarzenia,co mógł wtedy oznaczac ten sen...i czy może on mieć jeszcze jakikolwiek wpływ na przyszłe zdarzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sen pokazuje, ze faktycznie o nim myslisz, zejest to osoba Tobie bliska i pragniesz z nim byc,jednakze bardzo obawiasz sie jakichs konfliktow, niedomowien, ktore moglyby wyniknac w zwiazku z ta trzecia osoba. Co do wplywu tego snu, to moge Ci powiedziec, ze sny maja ogromny wplyw na nasze zycie, szczegolnie jesli ktos automatycznie zakoduje sobie w podswiadomosci informacje, jakie odczytal ze snu. Jest to pewne niebezpieczenstwo, wiec jesli Ci naprawde mocno zalezy, a zdaje mi sie, ze tak, wiec powinnas porozmawiac z nim o tej kwestii na powaznie. pozdrawiam i zycze powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...