Skocz do zawartości

Sny o runach


Tiwaz

Rekomendowane odpowiedzi

SNY O RUNACH

 

Bardzo rzadko ludziom śnią się runy.Jeżeli pamiętasz jakie runy ukazały Ci się,sprawdź,co chcą Ci przekazać.Być może mają Ci coś bardzo ważnego do powiedzenia...

 

FEHU

Dostaniesz zastrzyk gotówki,dobrobyt

URUZ

Masz się skupić na zdrowiu,ostrzeżenie przed chorobami

DURISAZ

Wyładuj swoją energię,siła,moc,działanie

ANSUZ

Kontaktuj się z większym gronem osób

RAIDO

Czeka Cię daleka podróż

KENAZ

Wypłacz się,naucz się przebaczać

GEBO

Otrzymasz prezent,osiągniesz równowagę energetyczną

WUNJO

Radość,szczęście,uroczystości

HAGAL

Wycisz się,najbliższy okres poświęć medytacji

NAUDIZ

Opanuj swoje emocje,nie kłóć się,czas na wyciszenie

ISA

Czas przestoju,odpoczynek,zwróć uwagę na kręgosłup

JERA

Czas żniw,dostatek,miłość

IWAZ

Transformacje,coś musi umrzeć by mogło przyjść nowe,cykl życia

PERTRO

Skup się na sobie,odkryj żeńską część siebie

ALGIZ

Masz silną ochronę,zwracaj się do Aniołów o pomoc

SOWILO

Czeka Cię sukces,odpoczywaj,zrób wszystkie badania

TIWAZ

Idź do przodu,nie bój się,działaj,odkryj męską część siebie

BERKANO

Ciąża w rodzinie,dobre rady od kobiet,szczęście

EHWAZ

Miłość,namiętność,znajdziesz partnera/kę,radość z życia

MANNAZ

Idź do ludzi,otwórz się na innych,sprawy sądowe

LAGUZ

Leczenie szpitalne,rekonwalescencja,badania lekarskie

INGWAZ

Ciąża,poród,połóg,szczęście,miłość bezwarunkowa,ochrona

DAGAZ

Spełnienie marzeń,nowości,radość,nadzieja

ODALA

Dom,założenie rodziny,ciąża mnoga,ciężka praca

Edytowane przez Tiwaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

A mi się śniło, że próbowałam usnąć i nie mogłam, a Runy powiedziały "no dobrze, pomożemy". :D Pół tygodnia temu zrobiłam skrypt runiczny, może to znaczy, że zadziała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mi jakiś czas temu śniła się kilka nocy pod rząd runa Gebo, ale tutaj wiem, że chodziło o równowagę, harmonię między braniem a dawaniem, o zdrowy egoizm, którego mi czasami brakuje.

Kilka dni temu śniła mi się Hagalaz - sądzę, że chce mi powiedzieć, że czas na porządne zmiany, transformację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A mnie śniło się, że rozmawiałam z jakimś chłopakiem o runach. Pytał ile o nich wiem, czy mam własny Futhark, prosił bym 'przeliterowała' jego imie runami. Niestety nie pamiętam tego imienia, wiem, że były w nich Nauthiz Laguz i Ansuz. Tak wgl. co mogł znaczyć ten sen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie runy w snach dla kazdego oznaczaja co innego. Mozna sie posilkowac ogolnym znaczeniem run we snie (nawet jest to gdzies podane na forum), ale np. w moim przypadku, to nie zawsze sie sprawdza. Runy, jezeli mi sie snia, chca mi zazwyczaj cos podpowiedziec, zaznaczyc dany problem, czasami pokazac rozwiazanie. I snia mi sie zazwyczaj te, z ktorymi juz zdazylam popracowac, pomedytowac.

Mam juz troszke wypracowany schemat odczytywania run w moich snach i np. zawsze jak mi sie sni Gebo, to oznacza to zachwianie rownowagi w kontaktach z bliskimi, znajomymi, ludzmi. Wiem wtedy, ze za duzo daje, a za malo biore, ze brak mi zdrowego egoizmu a to sie pozniej odbija na wielu aspektach mojego zycia...

 

Moze sprobuje zastanowic sie jaki problem ostatnio Cie nurtuje, co Cie moze boli albo nad czym myslisz intensywnie. Moze popracuj sobie wlasnie z tymi runkami, moze one Cie w jakis sposob 'zachecaja' do pracy z nimi. Podpowiedzi moze byc wiele :).

 

Moze ktos inny jeszcze pomoze :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...