Skocz do zawartości

numerologia a rozwód


mikra

Rekomendowane odpowiedzi

Ten zwiazek ma wszelkie dane aby przetrwac.Problem w tym ,ze obydwoje chcecie miec decydujacy glos tzn. twoj maz był zawsze osoba ktora kocha wladze i lubi podejmowac decyzji ,Ty byłas jego ozdoba ,kobieta ktora mogł sie pochwalic ale nie koniecznie ta ktora chce rzadzic i podejmowac decyzjie i wtedy wszystko było okey.Ty jednak sie zmieniłas ,wydoroslałas ,dojrzalas i zaczelas wyrazac wlasne poglady i zdania itd.Kazde z nas sie zmienia i to jest normalne tylko ,ze nie wszyscy sa to w stanie zaakceptowac.Nie bede tu opisywała Twoich potrzeb i Twojego meza bo je znasz (mam taka nadzieje :)

 

Jestem jednak przekonana ze i jemu i Tobie zalezy na rodzinie i na jej utrzymaniu ,macie bardzo duza szanse aby Wam sie udało.Ten zwiazek jesli sie oboje postaracie nie tylko da sie uratowac ale i mozecie znow byc bardzo szczesliwi. Czego Wam z całego serca zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie jednak przyczyna trudności tego związku. Przecież po tylu latach powinno być lepiej - zwłaszcza w komunikacji. Dlatego szukam odpowiedzi w numerologii. Może jesteśmy związkiem karmicznym (tylko trochę o tym czytałam) z jakimś "bagażem"?:_smutny: Jeżeli tak,to jaki to dług karmiczny?:kwiatek:

Edytowane przez mikra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o pomoc.Jestem w związku już 7 lat (konkubinat-nie lubię tego słowa).Ale cały czas wyglada on jak przeciąganie liny.Dlaczego ten związek jest taki trudny? Czy mamy szansę sie w końcu się "dotrzeć"? Moja data urodz.13.12.1966 i jego data urodz.30.11.1972.Bardzo proszę o odpowiedź.:_kwiatek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o pomoc.Jestem w związku już 7 lat (konkubinat-nie lubię tego słowa).Ale cały czas wyglada on jak przeciąganie liny.Dlaczego ten związek jest taki trudny? Czy mamy szansę sie w końcu się "dotrzeć"? Moja data urodz.13.12.1966 i jego data urodz.30.11.1972.Bardzo proszę o odpowiedź.:_kwiatek:

 

 

łączy was dość mocna relacja karmiczna.... Może to dlatego?

Suma waszych dróg życia to "7", liczbą łączącą jest "6" - Ty masz w I punkcie zwrotnym a on w drodze życia - wyjaśnienie co mniej więcej oznaczają te liczby było w dwóch wątkach - o związkach karmicznych - poczytaj sobie.

 

a Twój pan to chyba jest bardzo czarującym mężczyzną i nie chodzi mi o wygląd, ale o sposób bycia, gadkę - potrafi nakręcać makaron na uczy, bajerant jest z niego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...