Skocz do zawartości

Porwany rękaw i pocałunek


Morelka

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o interpretację takiego snu:

 

Śniło mi się, że siedziałam w klasie, w ostatniej ławce (zwykle siadam w jednej z pierwszych), na lekcji u nauczyciela, w którym od dawna jestem zakochana. Nauczyciel jak zwykle wykładał, ale nagle zaczął robić jakąś prezentację stroju, jakoś opowiadać o swoim ubiorze (słynie z tego, że zwykle nosi garnitur)... Nie pamiętam tego dokładnie, ale w pewnym momencie podał mój strój za przykład. Wystraszyłam się, bo zauważyłam, że mam podarty rękaw. Jeszcze bardziej się wystraszyłam, gdy zobaczyłam, że nauczyciel do mnie idzie. Nawet nie wiedziałam, co chce zrobić - ale na pewno nie spodziewałam się tego, co zrobił: nachylił się nade mną, zasłaniając sobą przed resztą klasy i zaczął mi coś szeptać do ucha. Myślałam, że są to jakieś instrukcje tego, co mam zrobić, żeby w czymś pomóc na lekcji, ale nagle okazało się, że pan w ten sposób odpowiada na mój miłosny list (pardon, którego nigdy nie pisałam). Powiedział, że mamy się gdzieś spotkać, a potem mnie znienacka pocałował.

Potem przyśniło mi się jeszcze, że to wszystko (oprócz pocałunku) zrobił ksiądz, którego niezbyt lubię (bo jest niepoważny i nieodpowiedzialny). Za całą tę sytuację bardzo zły był mój wujek - któremu nigdy się w prawdziwym życiu z podobnych rzeczy nie zwierzam, z którym mam dobry kontakt i którego bardzo lubię.

Co może oznaczać taki sen? Proszę o interpretację...

Edytowane przez Morelka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sen może oznaczać, ze marzysz o tym zeby ten nauczyciel Cie pocalował ;) Wujek i ksiadz we snie może oznaczac obawę, że ktoś sie dowie co czujesz do tego nauczyciela i zostaniesz wysmiana i potraktowana jako niepowazna i nieopowiedzialna ( ksiadz jest symbolem) nastolatka przez osoby , ktore chcesz zeby postrzegały Cię jako osobę powazną i odpowiedzialna (wujek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...