Skocz do zawartości

baran z domu VII


becia79

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że chodzi o to, że wierzchołek VII domu (DEsc) jest w Baranie? jesli tak - to pociągają taką osobę partnerzy "męscy", spontaniczni, z którymi nie da się nudzić, czynni, raczej nie domatorzy. A ponieważ VII dom mówi tez o samym podejsciu osoby do zwiazków, można wysnuć, że ta osoba będzie miała podejscie "baranowe", czyli kochliwa, żywiołowa, wkładająca dużo serca i emocji w związek, ale mogąca też być zmienna, i szybko "nudząca" się, jesli partner nie sprosta jej oczekiwaniom. Duży temperament, zaborczość, wladczość. Jednakże, z racji tego, ze mówimy o desc w baranie, ta osoba ma asc w Wadze. Moze siebie postrzegać jako osobę dążącą do harmonii, idealistycznie nastawioną czy po prostu romantyczną ale tez i niezdecydowaną, pragnącą by partner stał się drzwiami do świata i podejmował za nią decyzję. Ot, taka mała sprzeczność:) ascedenet to jest to z czym sie rodzimy, taka iluzja siebie, to jak dajemy siebie postrzegać, desc to z kolei to jacy naprawde mozemy byc w relacji z innymi ludzmi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wyjaśnienie :)

z tym "baranem" to sytuacja wygląda tak, że ktoś kiedyś zrobił mi horoskop urodzinowy i właśnie taki baran ma mieć duży wpływ na mnie. Ponieważ wtedy byłam tak skupiona na swoim horoskopie, że nie spytałam o co chodzi z tym baranem z domu VII. Początkowo myślałam, ze to jest osoba spod znaku barana ale co z tym domem VII...Teraz myśle, że ten "baran z domu VII" wcale nie musi oznaczać kogoś urodzonego w tym znaku.

Nie jestem dobra w astrologii...;) No i postanowiłam zasięgnąc opinii osób bardziej zorientowanych w tematyce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Chyba chodzi o to ze Twoj partner zyciowy-7 dom,albo ogolnie ludzie z ktorymi wchodzisz w formalne zwiazki beda mialy duzy wplyw na Ciebie ?

Czyli bardzo zywiolowe ,niecierpliwe, energiczne,wrecz obcesowe osoby osoby.

 

Ascendent to wcale nie iluzja samych siebie ,pokazuje wlasnie nas takimi jakimi jestesmy -nie da sie "zafalszowac Ascendentu! Czy udawac kogos- Asc zawsze bedzie widoczny:)

7 dom pokazuje raczej czego oczekujemy od innych w partnerstwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...