Skocz do zawartości

4 lutego


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 4 lutego :

 

Jest to natura sympatyczna, życzliwie usposobiona dla innych. Ma doskonałą pamięć, a dzięki starannemu wychowaniu i życiowemu doświadczeniu może dojść do tego, że świetnie będzie się orientować w charakterach ludzkich. Chociaż nieraz mówi rzeczy przykre osobom kochanym - słowa te nie pochodzą jednak z serca lecz tylko z mózgu. Umysł jego jest przedsiębiorczy, żądny przygód - co prowadzi go do związków z inynymi ludźmi, pochodzącymi nieraz z krajów dalekich. Jest to człowiek utalentowany, o zdolnościach artystycznych. Bardzo wymowny - potrafi się zręcznie wyrażać zarówno w słowie jak i w piśmie. Przeważnie osiąga pozycję wpływową, na której cieszy się uznaniem. Do małżeństwa się nie spieszy, chociaż zazwyczaj je zawiera. Najczęściej podstawą miłości jest przyjźń, w czasie której następuje wspólne porozumienie co do wzajemnych ideałów i światopoglądu, zarówno jak i co do celów życiowych. W gruncie rzeczy charakter takiego człowieka bardzo nadaje się do małżeństwa, dzięki szerokim i bezstronnym poglądom, wskutek czego może szczęśliwie uniknąć ograniczeń, jakie nakłada na człowieka przeciętnego dziedziczność, otoczenie, wychowanie. Jego uprzejmość i ludzkość są również cennymi cechami charakteru. Z natury bowiem jest to człowiek prostolinijny, niezdolny do zazdrości, drobiazgowości lub tyranizowania innych ludzi, a w stosunkach z bliskimi jest bardzo czuły i delikatny. Jak wychować dziecko tak urodzone. Wychowanie to powinno być jak najbardziej staranne, a to ze względu na jego wielkie zdolności i duszę wrażliwą i delikatną. Gdy mu się nie wierzy i nie ufa - wówczas samo staje się nieufne i wprowadza w błąd starszych. Ponieważ dziecko takie jest niezwykle nerwowe i niespokojne - trzeba starać się je wychowywać w jak największym spokoju i harmonii. Otoczenie zbyt hałaśliwe wielce mu szkodzi. Jego towarzystwo nie powinno być zbyt liczne i składać się wyłącznie z dzieci cierpliwych, porządnych i prawych.

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

04 luty

(WODNIK)

Kto urodzil sie dnia 4 lutego Obrotny,

przedsiebiorczy - latwo moe zrobic

kariere.

Jest to natura sympatyczna, yczliwie usposobiona dla innych. Ma doskonala

pamiec, a dzieki starannemu wychowaniu i yciowemu doswiadczeniu moe

dojsc do tego, e swietnie bedzie sie orientowac w charakterach ludzkich.

Chocia nieraz mówi rzeczy przykre osobom kochanym - slowa te nie pochodza

jednak z serca lecz tylko z mózgu. Umysl jego jest przedsiebiorczy, adny

przygód - co prowadzi go do zwiazków z innymi ludzmi, pochodzacymi nieraz z

krajów dalekich. Jest to czlowiek utalentowany, o zdolnosciach artystycznych.

Bardzo wymowny - potrafi sie zrecznie wyraac zarówno w mowie jak i w

pismie. Przewanie osiaga pozycje wplywowa, na której cieszy sie uznaniem.

Do malenstwa sie nie spieszy, chocia zazwyczaj je zawiera. Najczesciej

podstawa milosci jest przyjazn. w czasie której nastepuje wspólne porozumienie

co do wzajemnych idealów i swiatopogladu zarówno jak i co do celów

yciowych. W gruncie rzeczy charakter takiego czlowieka bardzo nadaje sie do

malenstwa, dzieki szerokim i bezstronnym pogladom, wskutek czego moe

szczesliwie uniknac ograniczen, jakie naklada na czlowieka przecietnego

dziedzicznosc, otoczenie, wychowanie. Jego uprzejmosc i ludzkosc sa równie

cennymi cechami charakteru. Z natury bowiem jest to czlowiek prostolinijny,

niezdolny do zazdrosci, drobiazgowosci lub tyranizowania innych ludzi, a w

stosunkach z bliskimi jest bardzo czuly i delikatny. Jak wychowac dziecko tak

narodzone. Wychowanie to powinna byc jak najbardziej staranne, a to ze

wzgledu na jego wielkie zdolnosci i dusze wraliwa i delikatna. Gdy mu sie nie

wierzy i nie ufa - wówczas samo staje sie nieufne i wprowadza w blad starszych.

Poniewa dziecko takie jest niezwykle nerwowe i niespokojne - trzeba starac sie

je wychowywac w jak najwiekszym spokoju i harmonii. Otoczenie zbyt

halasliwe wielce mu szkodzi. Jego towarzystwo nie powinno byc zbyt liczne i

skladac sie wylacznie z dzieci cierpliwych, porzadnych i prawych.

4 lutego imieniny obchodza: Andrzej, Gilbert, Jan, Joanna, Józef, Mariusz,

Weronika, Witoslawa

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...

Są pożądanymi współpracownikami. Szybko przyswajają sobie wiedzę. Ich przedsiębiorczość, refleks i zmysł do interesu są czasami zadziwiające. Potrafią bardzo szybko ocenić sytuację i wyciągnąć właściwe wnioski. W kontaktach międzyludzkich odznaczają się obiektywnym widzeniem osób i spraw. Ich duży wdzięk osobisty przysparza im przyjaciół, szczególnie płci odmiennej. W gronie rodzinnym wykazują zbytnią nerwowość, a w stosunku do innych osób nieufność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bardzo przyjemne opisy :) Oczywiście, zgadzają się z moją osobowością w 100%. Dodam tylko, że w moim przypadku "świetna orientacja w charakterach ludzkich" jest tak rozwinięta, że wręcz o jasnowidzenie to zahacza. Czasami mam wrażenie, że czytam w ludziach, jak w otwartej księdze. Zwykle wystarczy mi 10 min. i już wiem jakim ktoś jest człowiekiem oraz jaka czeka go przyszłość (to taka podświadoma dedukcja na podstawie poznanych cech osobowości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

I ja się zgodzę...może poza nieufnością. Mam raczej w drugą stronę. Nie wiem na czym to polega, między innymi dlatego tu jestem, ale faktycznie wystarczy chwila w czyimś towarzystwie i potrafię powiedzieć, jaki jest.Dodatkowo jeśli chodzi o ludzi znanych i wydarzenia z ich życia wiem, co będzie dalej.Nie na zasadzie wizji, bo żadnych obrazów nie widuję. To coś jakby przeczucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...