Jump to content
Marcin

8 lutego

Recommended Posts

Marcin

Dyskusja na temat osob urodzonych 8 lutego :

 

Swe uczucia, walki i namiętności zamyka wewnątrz swej duszy, a na zewnątrz nic się prawie z tego nie przedostaje. Po jego wyglądzie nie można w ogóle rozróżnić jego uczuć prawdziwych, ani też rozpoznać jego walk wewnętrznych. Jest to człowiek inteligentny, okazujący dużo entuzjazmu dla nauki i wszelkich spraw humanitarnych. W pracy swej cierpliwy - chętnie oddaje się poważnym studiom. Łagodny, o dobrym sercu, potrafi być również przewidujący, ostrożny i nieufny. Ma stałe i jasno określone cele życiowe i dąży do nich nieustannie. Potrafi prowadzić interesa: może być z niego doskonały rachmistrz. Zazwyczaj odbywa dość dalekie podróże. Nastroje pesymistyczne zmieniają się u niego ze stanami pełnymi nadziei. W małżeństwie wykazuje dużo zdrowego rozsądku i troski o szczęście swego partnera. Nawet wtedy, gdy stosunki małżeńskie układają się dlań bardzo niepomyślnie i już mówi o rozwodzie - potrafi być ciągle jeszcze wzorowym mężem, ustępliwym, pomocnym, dążącym do wzajemnej harmonii. Wady. Zatopiony w samym sobie - może okazywać zbyt wielki egoizm, przejawiając również zbytnią zarozumiałość i wyniosłość. Jego przejścia życiowe mogą być spowodowane tym, że nie będzie chciał uznać swej niekompetencji. Dziecko tak urodzone -jest bardzo interesujące dzięki swej inteligencji i zrozumieniu życia ponad swe lata. Rodzice powinni dzielić się z nim swymi myślami i uważać je raczej za swego towarzysza. Wówczas okaże ono niezwykłą troskę o dobro rodziny, posłuszeństwo i będzie szczęśliwe, o ile uda mu się coś uczynić dla innych. Pragnie ono bowiem zawsze postępować prawą drogą, stąd też trzeba mu zawsze tłumaczyć, dlaczego należy unikać pewnych czynów. W takim postępowaniu z dzieckiem należy jednak strzec się przesady - inaczej stanie się nadmiernie pewne siebie i zarozumiałe - ze względu na swe zdolności.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
werona

Niewolnicy nauki lub mole książkowe to najwłaściwsze dla nich określenia. Mają duże zamiłowania naukowe i to determinuje ich życie. Dzięki wytrwałości, cierpliwości oraz umiejętności przewidywania dochodzą do wielu odkrywczych teorii. Swoją pracą powiększają obszary poznania. Są niezwykle łagodni, jednak współżycie z nimi nie jest łatwe. Ce****e ich pesymizm i egoistyczny tryb życia. Wynika to ze zbytniego oddania się pracy, kosztem życia rodzinnego. W stosunku do innych są nieufni i nie wierzą w sukces własnych koncepcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
roza666

Jestem właśnie z 8 lutego i to co zostało wyżej napisane jest całkowitą prawdą, ale akurat w moim przypadku z tym zapalem do nauki to niezbyt :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...