Jump to content
kra_mara

Proszę o interpretację układu 3x8, ZDJĘCIE...

Recommended Posts

kra_mara

Jestem nowa na forum, dlatego witam wszystkich bardzo serdecznie;)

Bardzo proszę o szczerą interpretację układu 3x8, czyli przeszłość, teraźniejszość i przyszłość...

Będę wdzięczna za wszelkie informacje;)

ladyinblack

Ja się dopiero uczę i nie jestem wprawioną wróżką. Szczegółowo trudno mi zinterpretować układ, ale ogolne przesłanie ukazało mi się takie:

Przeszłość: Widzę małżeństwo (parę) które przeszło dużo kłopotów. Rozczarowań, smutków. Burzliwy związek. Kłopoty i zamartwienia związane z pracą. Także strata pieniędzy,lub oszukanie.

Teraźniejszość: Młoda para załatwia sprawę urzędową lub sądową. Sprawy wyglądają na zagmatwane i mają nieciekawy obrót. Nie ma się jednak czym przejmować, są na najlepszej drodze do rozwiązania na swoją korzyść.

Przyszłość: Uznanie w pracy ze strony szefostwa. Dobre wiadomości od młodego mężczyzny lub rozkręcenie spraw biznesowych. Sprawy finansowe, pójdą gładko, to ogólnie korzystny okres na załatwianie spraw biznesowych. należy jednak uważać na kobietę, oszustkę.

Trudno powiedzieć więcej. Nie wiem czy był to układ dla kobiety czy mężczyzny, co ogranicza mi powiedzenie wielu innych informacji, bo po prostu nie wiem na kogo mam patrzeć.

Powiedz czy coś w ogóle się sprawdziło?

kra_mara

uklad byl dla mnie samej, czyli kobiety. Jedynie, co sie sprawdzilo to, ze nasz zwiazek byl burzliwy, nie ejstesmy malzenstwem, nie zalatwiamy zadnej sprawy urzedowej, ale moze to dopiero przyszlosc? w kazdym razie dziekuje za interpretacje

Alicja1907

Po pierwsze muszę zwrócić Ci uwagę,żebyś następnym razem karty starała się rozkładać staranniej,wtedy (podobno) wróżba jest wiarygodniejsza ;) ;)

Przeszłość:

burzliwy związek,jakiś wyjazd,rozwiązanie problemów,może przez jakąś dodatkową pracę lub pomoc kogoś z rodziny,problemy ze zdrowiem mężczyzny

Teraźniejszość:

Fałsz,oszustwo,niewielkie korzyści finansowe bądź romans,nadzieja,spełnienie jej,niespokojny dom,przeprowadzka,władza,kłopoty urzędowe,trudności bez wyjścia,małżeństwo,szczęście

Przyszłość:

praca,zmartwienia,pomoc od bliskich,kursy,awans,koniec związku,podwyżka,plotki,zawiść,oszustka

wyszedł mi również pogrzeb raczej mężczyzny,pobyt w szpitalu lub więzieniu,

Ja widzę tu związek,mężczyzna ma problemy ze zdrowiem,był tu jakiś wyjazd gdzieś w obrębie kraju,może też coś w związku z jego leczeniem.Jednak udało się pokonać trudności.Mogliście (wy razem lub Ty bądź partner) chcieć szybko się wzbogacić i coś zrobić nie zgodnie z prawem,co później skończy się w sądzie oraz...więzieniu(lub druga wersja to,że jakiś mężczyzna wyląduje w szpitalu,lecz niestety skończy to się śmiercią).Pokazuje mi się również wesele oraz przeprowadzka,także szykuj się ;) Możesz mieć problemy w pracy,ale zła passa się odwróci :) pomogą Ci bliscy zrobisz jakieś dodatkowe kursy i zostaniesz doceniona przez szefostwo.Uważaj na oszustkę,ponieważ ona będzie na Ciebie "polowała"

Proszę o opinię czy coś się zgadza ;)

Guest Trina7

Ja to widzę w następujący sposób:

przeszłość:

burzliwy związek, zbyt silna koncentracja na pieniążkach- ich strata, kłopoty z przeszłości. Pomoc kogoś z rodziny.

teraźniejszość:

plany, które mają być zrealizowane, będzie trzeba przełożyć na później- być może dotyczy to ślubu, zdrada? jakiś mężczyzna z twojej najbliższej rodziny jest chory, przygotuj się na najgorsze... w sprawach urzędowych czeka Cię porażka, przegrany proces

przyszłość:

w pracy zostaniesz doceniona, czeka Cię podwyżka. W dalszym ciągu problemy urzędowe, sąd lub jakaś instytucja związana z prawem. Wiadomość od młodego mężczyzny, która zmusi Cię do podjęcia decyzji,jednak będziesz musiała zachować rozsądek przy wyborze. Nie podejmuj również pochopnych decyzji w związku z finansami. Czeka Cię przeprowadzka lub wyjazd za granicę, być może z tym mężczyznom. Ponadto wesprze Cię kobieta, która obecnie jest samotna- rozwódka, brunetka.

Widzę również, że powinnaś zachować równowagę i zwrócić uwagę na relacje z ludźmi. Jest jakaś sprawa która ciągnie się bardzo długo, ma ona związek z pieniędzmi. Jest również ciąża i bardzo wielkie zmiany

Również proszę o opinię czy coś się pokrywa:usmiech:

Edited by Trina7

Guest Ibiza

Zdradzil Cie ktos albo Ty zdradzilas? Bo dziewczyno w przyszlosci tyle blokad i smutku ze hej. Jakas babka wto wplatana byla dlatego pomyslalam o zdradzie. Ale w sumie nie ma kolo niej kart milosci wiec moze tylko tak jakas wredota Ci klody pod nogi kladzie.