Jump to content
Marcin

10 lutego

Recommended Posts

Marcin

Dyskusja na temat osob urodzonych 10 lutego :

 

Urodziny dzisiejsze obdarzają człowieka dużymi zdolnościami, jakie jednak tylko bardzo mało ludzi - w obecnym stadium rozwoju ludzkości - potrafi całkowicie rozwinąć i wyrazić w życiu. Jest to przedstawiciel postępu, nowych idei i poglądów, najnowszych kierunków sztuki jak i filozofii społecznej. Umysł jego zagłębia się w sprawy ducha i stara się przeniknąć treść bytu, a jednocześnie pragnie zaszczepić innym ludziom te ideały, jakie zaczerpnął z własnych przeżyć. Kocha przyrodę, pragnie pojąć i zrozumieć jej życie. Poszukuje wszędzie prawdy, życzliwie odnosi się do wszelkich tendencyj humanistycznych. Należy jednak zastrzec, że nie zawsze dąży do wyrażenia w czynie i przejawienia w życiu osiągniętej wiedzy teoretycznej. pulsywnej gorliwości i niedyskretnym wybuchom, co może go doprowadzić do narażenia swej kariery życiowej. W sprawach pieniężnych zasługuje na zaufanie. Jest to bowiem czło-wiem uświadomiony, który zdaje sobie doskonale z tego sprawę, że pieniądz nie jest bynajmniej celem sam w sobie - lecz tylko środkiem. Pragnie on swą władzę i potęgę zachować i konserwować i dlatego też środków swych używa mądrze i z rozmysłem, zastanawiając się nad każdym krokiem. Dzięki temu może nawet wydawać się nadmiernie ostrożny. A jednak mimo wszystko największym jego niebezpieczeństwem jest właśnie przesadny optymizm, który pod wpływem wizji wspaniałej przyszłości może powodować go do czynów nieobliczalnych.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
anna38

zgadzam sie w 100 a nawet w 200 procentach,skad maz tak wielką wiedze,podziwiam życze wszystkiego dobrego

Share this post


Link to post
Share on other sites
bu

Nieźle, nieźle. Choć pewne sytuacje zmuszają do pewnych odstępstw.

Share this post


Link to post
Share on other sites
werona

Chodząca szlachetność. W swoim otoczeniu posiadają opinię prawych, dobrych i lojalnych. Takimi też zazwyczaj są w istocie. W miłości oraz w przyjaźni są wierni. Potrafią pocieszyć, pomóc, zaszczepić optymizm. Umysł ich jest otwarty, posiadają duże zdolności intelektualne, do wszelkich poglądów podchodzą racjonalnie, są postępowi. Trudno jest im jednak współpracować z innymi. Współdziałanie to ich pięta achillesowa. Często doprowadza ich to do nerwic.

Share this post


Link to post
Share on other sites
aquarius8

Osoby urodzone 10 lutego to urodzeni marzyciele. Daleko przed siebie wybiegają swoimi myślami, często bujając w obłokach. Uwielbiają wręcz fantazjować i snuć plany na przyszłość. Zdarza im się, że czasami żyją w swoim wyimaginowanym świecie, sprawiając wrażenie ekscentryków. Uwielbiają przebywać na łonie natury, dlatego nie przepadają za miejskim trybem życia. Przeważnie są to osoby z rozległą wiedzą – zdecydowanie humaniści. Potrafią być wierni i lojalni, wobec swojego partnera i ludzi z otoczenia. Muszą jednak uważać, ponieważ często nadmiernie obwiniają siebie za wszelkie niepowodzenia. Zdarza im się również mieć zbyt dużą różnicę w zdaniach, przez co czasami tracą kontakty z ludźmi.

Człowiek urodzony tego dnia powinien się wystrzegać pochopnych i zbyt pospiesznych działań, czym może sobie nieraz zaszkodzić. Dotyczy to także niepotrzebnych i nieprzemyślanych podróży, które mogą zrujnować jego budżet, nie przynosząc w zamian żadnego pożytku. Ta pochopność w działaniu i wielka gwałtowność bywa także nieraz podłożem konfliktów i nieporozumień z innymi ludźmi.

 

Inna wadą tego człowieka jest czasem dające o sobie znać lenistwo i niezdolność skutecznego i zdecydowanego przeciwstawienia się przeciwnościom losu. Jeśli jakaś sytuacja wymaga aktywności, on, zamiast zdecydowanego działania, wykazuje irytację i brak opanowania i zamiast podjąć od razu decyzję, zwleka z tym najdłużej jak może. Jednak gdy weźmie się w garść i wszystko dokładnie przemyśli, podejmie doskonałą decyzję i wykaże się pełnią zdrowego rozsądku. Jeśli więc sytuacja nie jest bardzo nagląca, warto dać mu wymagany przez niego czas do namysłu i wyciągnięcia odpowiednich wniosków, co z pewnością przyniesie doskonałe efekty i najlepsze możliwe rozwiązanie nawet najbardziej zawikłanej sprawy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anhana

Zgadza się w 100 % jak dla mnie !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...