Jump to content

10 lutego


Marcin

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 10 lutego :

 

Urodziny dzisiejsze obdarzają człowieka dużymi zdolnościami, jakie jednak tylko bardzo mało ludzi - w obecnym stadium rozwoju ludzkości - potrafi całkowicie rozwinąć i wyrazić w życiu. Jest to przedstawiciel postępu, nowych idei i poglądów, najnowszych kierunków sztuki jak i filozofii społecznej. Umysł jego zagłębia się w sprawy ducha i stara się przeniknąć treść bytu, a jednocześnie pragnie zaszczepić innym ludziom te ideały, jakie zaczerpnął z własnych przeżyć. Kocha przyrodę, pragnie pojąć i zrozumieć jej życie. Poszukuje wszędzie prawdy, życzliwie odnosi się do wszelkich tendencyj humanistycznych. Należy jednak zastrzec, że nie zawsze dąży do wyrażenia w czynie i przejawienia w życiu osiągniętej wiedzy teoretycznej. pulsywnej gorliwości i niedyskretnym wybuchom, co może go doprowadzić do narażenia swej kariery życiowej. W sprawach pieniężnych zasługuje na zaufanie. Jest to bowiem czło-wiem uświadomiony, który zdaje sobie doskonale z tego sprawę, że pieniądz nie jest bynajmniej celem sam w sobie - lecz tylko środkiem. Pragnie on swą władzę i potęgę zachować i konserwować i dlatego też środków swych używa mądrze i z rozmysłem, zastanawiając się nad każdym krokiem. Dzięki temu może nawet wydawać się nadmiernie ostrożny. A jednak mimo wszystko największym jego niebezpieczeństwem jest właśnie przesadny optymizm, który pod wpływem wizji wspaniałej przyszłości może powodować go do czynów nieobliczalnych.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 6 months later...
  • 1 year later...

Chodząca szlachetność. W swoim otoczeniu posiadają opinię prawych, dobrych i lojalnych. Takimi też zazwyczaj są w istocie. W miłości oraz w przyjaźni są wierni. Potrafią pocieszyć, pomóc, zaszczepić optymizm. Umysł ich jest otwarty, posiadają duże zdolności intelektualne, do wszelkich poglądów podchodzą racjonalnie, są postępowi. Trudno jest im jednak współpracować z innymi. Współdziałanie to ich pięta achillesowa. Często doprowadza ich to do nerwic.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Osoby urodzone 10 lutego to urodzeni marzyciele. Daleko przed siebie wybiegają swoimi myślami, często bujając w obłokach. Uwielbiają wręcz fantazjować i snuć plany na przyszłość. Zdarza im się, że czasami żyją w swoim wyimaginowanym świecie, sprawiając wrażenie ekscentryków. Uwielbiają przebywać na łonie natury, dlatego nie przepadają za miejskim trybem życia. Przeważnie są to osoby z rozległą wiedzą – zdecydowanie humaniści. Potrafią być wierni i lojalni, wobec swojego partnera i ludzi z otoczenia. Muszą jednak uważać, ponieważ często nadmiernie obwiniają siebie za wszelkie niepowodzenia. Zdarza im się również mieć zbyt dużą różnicę w zdaniach, przez co czasami tracą kontakty z ludźmi.

Człowiek urodzony tego dnia powinien się wystrzegać pochopnych i zbyt pospiesznych działań, czym może sobie nieraz zaszkodzić. Dotyczy to także niepotrzebnych i nieprzemyślanych podróży, które mogą zrujnować jego budżet, nie przynosząc w zamian żadnego pożytku. Ta pochopność w działaniu i wielka gwałtowność bywa także nieraz podłożem konfliktów i nieporozumień z innymi ludźmi.

 

Inna wadą tego człowieka jest czasem dające o sobie znać lenistwo i niezdolność skutecznego i zdecydowanego przeciwstawienia się przeciwnościom losu. Jeśli jakaś sytuacja wymaga aktywności, on, zamiast zdecydowanego działania, wykazuje irytację i brak opanowania i zamiast podjąć od razu decyzję, zwleka z tym najdłużej jak może. Jednak gdy weźmie się w garść i wszystko dokładnie przemyśli, podejmie doskonałą decyzję i wykaże się pełnią zdrowego rozsądku. Jeśli więc sytuacja nie jest bardzo nagląca, warto dać mu wymagany przez niego czas do namysłu i wyciągnięcia odpowiednich wniosków, co z pewnością przyniesie doskonałe efekty i najlepsze możliwe rozwiązanie nawet najbardziej zawikłanej sprawy.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...