Skocz do zawartości

Gość winteer

Rekomendowane odpowiedzi

Musiałam coś ważnego zanotować ale okazało się że mój ołówek jest u znajomego na biurku z którym nie mam kontaktu. Poszłam do niego żeby mi go oddał, jednak pomimo że jest 10 rano, to w mieszkaniu wszyscy spali a drzwi były otwarte, wzięłam ten ołówek (taki automatyczny na wymienne wkłady).

Starałam się być cicho żeby nikogo nie obudzić, wygląd pokoju i układ mebli był inny niż w rzeczywistości. Gdy wycodziłam, to zabrałam ze sobą jeszcze dwa kartonowe pudła (nie wiem co było w środku) miałam jeszcze torbę podróżną (ale nie wiem czy już ją wcześniej miałam). Przechodziłam przez drzwi wyjściowe gdy zadzwonił budzik i domownicy zaczęli wstawać, postanowiłam że nie będę się im pokazywać, chociaż chciałam się przynajmniej przywitać.

Gdy już byłam na korytarzu - zauwarzyłam że to poczekalnia w której ludzie czekają na wejście do biur aby pozałatwiać swoje sprawy. Ogólnie dziwnie to wyglądało bo oprócz prywatnych mieszkań była min. administracja wspólnoty mieszkaniowej, itp... tymbardziej że to było na 3 lu 4 piętrze.

Zbrałam te pudła i wsiadłam do jego samochodu żeby zdążyć dojechać na czas (sen nie pokazał gdzie mam jechać ale tam jechałam).

Sam samochód wyglądał dziwnie, bo miał żółty stelaż (cieńkie aluminiowe rurki o przekroju 14mm jakie można spotkać w sprzedaży - z takich samych są zrobione sanki które mam w piwnicy), nie miał ani drzwi ani dachu a silniki były zrobione (przerobione) domowym sposobem z odkurzacza - uszczelnione zwykłą taśmą klejącą. takim czymś jechałam przez miasto, ale tak czy inaczej był malutki wyciek paliwa pomimo tej taśmy (kilka kropel).... wyglądem przypominał małego bolida ale bez karoserii - tylko same silniki z benzyną w środku, kierownicą, fotelem, kołami i jednym intuicyjnym pedałem (gaz, sprzęgło i hamulec jednocześnie).

Dalej, nie wiem jak to możliwe, ale ja jechałam a w tym samym czasie ten znajomy zastanawiał sie co się stało z ołówkiem... choć smochodu nie było mu żal.

Jakaś dziewczyna go uspokajała - nie jestem pewna ale chyba powiedział mu żeby lepiej o tym ze mną pogadał jak wrócę.... zupełnie jakbyśmy mieli się tym ołówkiem dzielić wspólnie.

 

:bukiet::bukiet::bukiet:

 

No właśnie, niby coś pasuje do mojej ogólnej sytuacji, ale nie mam pojecia jak odnieść się do samego ołówka...

 

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomieszane pomieszczenia - domowe z biurami - twoja praca ma duzy wplyw na twoje sprawy domowe/zycie osobiste

olowek kojarzy mi sie z wiadomoscia badz zapisaniem czegos, by nie zapomniec

moze ten sen ? :) a moze powinnisie razem z tym znajomym lepiej wymieniac, przekazywac sobie informacje-> lepiejwspolpracowac?

auto, jego stan i wyglad mowi o tym jak w najblizszym czasie rozwinie sie "akcja " w twoim zyciu - powinien byc bolid ale ten pojazd tylko go nieudolnie udaje, jest nieprofesjonalny, amatorski i na dodatek szwankuje (cieknie paliwo - moze brak ci sily napedowej w zyciu, zeby realizowac swoje sprawy - w kazdym razie w tej chwili ta energia ucieka...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagherko, piękie dziękuję za chęci :bukiet: ale nie nijak ma się do tego co jest w realu.

 

Co do prowizorki auta masz rację, z tym że nie chodzi o mój sposób życia ale przejęcie inicjatywy, ponieważ te człowiek w pewnym momencie swojego życia nie był w stanie pewnych spraw doprowadzić do końca (co nie było zależne od jego woli).

Z pomieszaniem spraw osobistych i zawodowych również prawie trafiłaś ale nie dotyczy to mojego życia ale mojego znajomego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajj... takie gadanie...

 

 

A jak myslisz? Czy to nie jest tak że mogłam sobie odpuścić dlaszą znajomość z nim (dlatego zabrałam ten ołówek)... tylko zastanawia mnie jego reakcja - wg snu ołówek jest dobrem wspólnym - czyli możemy mieć jeszcze jakieś spólne sprawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te pudla i torba - wyglada mi na twoja wyprowadzke z jego zycia, jego dopytywanie sie o olowek - jeszcze bedziecie sie kontaktowali (lub tylko z jego inicjatywy); nie wiem jakie w rzeczywistym swiecie macie relacje, ale ta sytuacja (we snie) troche go zaskoczyla - moze ma to jakies przelozenie na twoje zachowanie w realu

wiesz pisalas o przejeciu inicjatywy, dla mnie ta inicjatywa jest twoje odejscie (?wycofanie sie ze wspolnych spraw?) - pakunki, torba, odjazd i zabranie olowka (swojego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te pudla i torba - wyglada mi na twoja wyprowadzke z jego zycia, jego dopytywanie sie o olowek - jeszcze bedziecie sie kontaktowali (lub tylko z jego inicjatywy); nie wiem jakie w rzeczywistym swiecie macie relacje, ale ta sytuacja (we snie) troche go zaskoczyla - moze ma to jakies przelozenie na twoje zachowanie w realu

wiesz pisalas o przejeciu inicjatywy, dla mnie ta inicjatywa jest twoje odejscie (?wycofanie sie ze wspolnych spraw?) - pakunki, torba, odjazd i zabranie olowka (swojego)

 

To by się bardziej zgadzało... jedak kontakt z jego strony po tylu latach jest mało prawdopodobny.

 

W realu to było tak - z powodu kłopotów zawodowych kontakt z jego strony się urwał... co prawda ja się z nim jeszcze długo kontaktowałam, ale to już nie było to samo... myslę że nie chciał się przyznać do tego że ma poważne problemy.... a pakunki miałam tylko przewieźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwoliłam sobie poniżej wkleić moją i Sephiry rozmowę jaką przeprowadziłysmy na SB, w której (jak sądzę) sprawa ołowka znalazła swoje rozwiązanie :okok:

 

 

Shouty

Dzisiaj 13:35 winteer

teraz to jest całkiem logiczne

Dzisiaj 13:33 winteer

automat ma wymienne rysiki co moze oznaczać wypłatę

Dzisiaj 13:33 Sephira

hmm

Dzisiaj 13:32 winteer

jakby czuł się gorszy ode mnie, dlatego że nie ma stałego zatrudnienia

Dzisiaj 13:31 winteer

a to dlatego że ja swego czasu byłam czynna zawodowo a on szukał pracy

Dzisiaj 13:31 winteer

ten ołówe moze oznaczać zazdrość

Dzisiaj 13:30 winteer

chyba mnie oswieciło... :)

Dzisiaj 13:30 winteer

wiesz co?

Dzisiaj 13:29 winteer

najśmieszniejsze jest to ze już w trakcie snu zaczęłam go sobie interpretować

Dzisiaj 13:28 winteer

ale to już sobie skojarzyłam moja praca zawodową

Dzisiaj 13:27 winteer

miałam nim zanotować jakis termin i chyba jakieś miejce gdzie mam sie zgłosić

Dzisiaj 13:26 winteer

no tak, ale we snie był mi potrzebny, wiec go zabrałam

Dzisiaj 13:25 winteer

ja ten ołówek ze soba w torebce noszę

Dzisiaj 13:25 Sephira

też o tym pomyślałam, dlatego Twój ołówek jest na jego biurku - jakby z niego korzystał

Dzisiaj 13:25 winteer

ale ja o tym nic nie wiem

Dzisiaj 13:25 winteer

on mógł się czegoś ode mnie nauczyć

Dzisiaj 13:25 Sephira

takie... przynoszenie pracy do domu...

Dzisiaj 13:24 winteer

chyba że w drugą stronę...

Dzisiaj 13:24 winteer

ale to i tak lepsze niż nic

Dzisiaj 13:23 winteer

ale i to co napisała Baghi Ty jest mało prawdopodobne... niemal niemozliwe

Dzisiaj 13:23 winteer

nie to ze nie trafione

Dzisiaj 13:21 Sephira

[Edytuj | Skasuj] czyli - nietrafione

Dzisiaj 13:21 Sephira

tak po proawdzie to po przeczytaniu, miałam takie skojarzenie jak Bagheera napisała w pierwszym poscie

Dzisiaj 13:20 winteer

a mnie się właśnie automat śnił

Dzisiaj 13:19 winteer

do zupełnie dwóch różnych zastosowań

Dzisiaj 13:18 winteer

Seph - ołówek techniczni i automatyczny - to zupełnie dwa różne ołówki

Dzisiaj 13:16 Sephira

ale pewnie farmazony wypisuję :<

Dzisiaj 13:16 Sephira

ołówek techniczny, nie wiem, może odnosić się do tego, ze zapozyczyłaś (może nawet nieświadomie) jakie techniki, strategie działania (zawodowego?) od tego kolegi?

Dzisiaj 13:15 Sephira

:P

Dzisiaj 13:15 Sephira

wiesz, że dla mnie kredki, ołówki to zawsze będą narzędzia twórczości, działania

Dzisiaj 13:14 Sephira

moją uwagę przykuło to, że to jest ołówek TECHNICZNY

Dzisiaj 13:10 winteer

tylko nie mów ze to symbol falliczny, o to zupełnie nie o to chodzi

Dzisiaj 13:09 winteer

w sumie sen sobie zinterpretowałam, tyle ze nie wiem jak sobie ten ołowek mam dopasować

Dzisiaj 13:03 Sephira

przeczytałam "ołówek", ale muszę pomysleć

 

 

Dziewczyny, serdeczne podziekowania dla Was obu :bukiet: :bukiet: :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...