Skocz do zawartości

zagubione postaci w rzeczywistości astralnej


gusherra

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie,

dziś w nocy, będąc w stanie oobe, zauważyłam obok łóżka dwie postaci.

jedna to dziewczyna z czarnymi włosami, która kręciła się w koło, jakby zagubiona, nie potrafiła zrobić kroku w którąkolwiek ze stron. Czułam jej żal i smutek, jej zagubienie.

druga postać to jasnowłosy chłopak, jakiś taki wesoły, trochę chochlikowaty, przyszedł do mnie i łaskotał mnie przez jakiś czas. zdenerwowało mnie to, i choć się bałam, spytałam jak mogę mu pomóc. odpowiedział, że nie mogę.

Czy ktoś ma doświadczenie w odprowadzaniu takich istot w kierunku światła,

ma pomysł jak im pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś miałam podobna sytuacje ale nie w oobe. opisalam tutaj sytuacje na forum kaffka mi pomogła.

Modlitwa. Zwrócenie sie do Boga o światło miłość i bezpieczeństwo dla tych dusz, w sercu trzeba czuc naprawde chec pomocy trzeba oczyscic serce z strachu i niepewnosci. Zwróc sie do Boga żeby zaopiekowal sie tymi duszami. Raczej nie odprowadzalabym je "wlasnoręcznie" bo to niebezpieczne bardziej skomplikowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooojej dziwnie tak zobaczyć KOGOŚ, wiedząc że to nie realny świat : O

Ostatnio tak miałam i nie wiem co to było (jawa, coś mi się przywidziało?) Po prostu się obudziłam nagle i widziałam w pokoju wiszącą nad moim łóżkiem dziewczynę z ciemnymi włosami i skrzyżowanymi nogami, jakby medytowała -_- Wiem, że się nie wystraszyłam, patrzyłam na nią chwile i potem nie wiem co było , pewnie coś mi się śniło później. Sen to na pewno nie był...

Powiem wam, że nie byłam nigdy pełnie w astralu... raz się zaczynało, że widziałam swoje ręce, ale siedziałam jeszcze na łóżku :P i od razu powiedziałam sobie: "chcę wrócić " i wróciłam :)

Chciałabym tego skosztować, ale zawsze mam jakiś lęk, że mogę nie wrócić ! :o

Mieliście z tym kiedyś problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, ja mialam

nie jest to zbyt przyjemny moment,

niewiem na czym polegal muj blad, prubowalam ruznymi metodami i nic nie pomagalo, dopiero kiedy zaczelam krzyczec wrucilam

ktos pewnie powie ze nie mialam pojecia o oobe, i nie powinna wogule prubowac wyjsc z ciala bez rzadnej wiedzy, jednak gdy kogos to spotka a wczesniej nie wiedzial o czyms takim jak ma sobie poradzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...