Skocz do zawartości

jak zinterpretowac...


aniołek7809

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie rozłożyłam karty klasyczne po osiem kart razy trzy rzędy jak powinnam zinterpretować ten układ?:

7 trefl, as karo(odwr.),walet kier(odwr.), 8 kier(odwr.),10 pik, 8 karo,9 pik ,król pik(odwr.)

 

9 trefl, 7 kier, walet pik, as kier (odwr), dama pik(odwr.), król kier (odwr.), król karo (odw.), dama trefl (odwr.)

 

7 pik, as pik, 9 kier, 9 karo, walet trefl, 10 kier, 1o trfl, 8 pik (odwrócony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie ale nie wiem sama...postawilam sobie wrozbe cyganska pierwszy raz bo nurtuje mnie pewna sprawa i teraz czytam te wszystkie oznaczenia i chyba nie potrafie tego sensownie odczytac...wrozba z 24kart

3 rzedy rozkladane od lewej po 8kart

interpretacja ma byc od prawej

przegladalam wiele opcji kto z kim? ale sa rozne kolory i ja nie wiem co mi wyszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tylko nie potrafie w logiczny sposob tego zinterpretowac a Ty jak bys to odczytala? jesli mozna spytac?

as pik to odwrocony to sad,policja krol trefl ojciec....a tam jest tez dama karo sama nie wiem pogubilam sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielka mi wrozka a taka nieprzyjazna to sie raczej wyklucza gdyby cie dreczylo pytanie i i nie moglabys spac po nocy tez bys sobie pewnie powrozyla sama w domu nawet jak bys sie tym nie interesowala zebyu zaspokoic mysli krazace w glowie ja sie na tym nie znam to fakt ale widze ze pomocy tu nie znajde tylko krytyke nawet jak zla wrozbe wybralam to mozna podpowiedziec rozklad a nie odrazu atakowac

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tunelko jesli masz problem i nie mozesz spac to dlaczego nie zadasz pytania wrozce czy wrozbicie tak jak to robia inni. Popatrz logicznie jak ty to zrobilas. Wpadasz, rozkladasz karty i "prosze mi tlumaczyc". Dama Trefl jest bardzo mila jesli poczytasz troche forum i faktycznie w tym momencie ma racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Tunelka,nie denerwuj się....wystartowałaś dość zaawansowanie jak na początkującego wybierając cygańskie i taki rozkład..mogłaś spróbować na początku położyć kilka kart tylko i też dostałabyś odpowiedz,a może sama byś sobie umiała odpowiedzieć .Ja nie pomogę tobie bo na cygańskich się nie znam,ale zapytaj jeszcze raz na forum i na pewno ktoś tobie odpowie.,pozdrawiam cię serdecznie. :icon_smile2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za slowa otuchy:)

 

Ja sie nie zajmuje kartami i pewnie niektorzy zdziwia sie co ja tu robie?

Kiedys wrozyla mi mama kolegi i sprawdzilo sie wrozyla z Tarota .

Drugi raz dziewczyna ktora znalam kilka dni , stawiala karty klasyczne -Wrozbe Cyganska-i ku mojemu zdziwieniu wszystko co bylo i co mialo nastapic srawdzilo sie , nawet dziecko,byl to dla mnie szok.Teraz sama sobie postawilam cyganska nie majac o niej prawie pojecia ,poprostu musialam wiedziec tu i teraz,dreczylo mnie pytanie i nadal dreczy juz wkrotce poznam odpowiedz.Weszlam na net,poczytalam troche i bach,odczytalam to po swojemu zgodnie z tym co wyczytalam o znaczeniu kart i przestraszylam sie chodz tez takiej odpowiedzi sie spodziewalam,W sobore wieczorem postawilam wrozbe na tydzien i znow te same znaki...jak to sie sprawdzi to tarota nie rusze bo bede sie bala zaczac zaglebiac w ich magie ato nie jest przeciez dla wszystkich ,trzeba to czuc i nie bac sie.Moze kiedys jeszcze zapytam o cos karty,narazie czekam ten tydzien bedzie finalny.

 

Pozdrawiam Wszystkich i przepraszam Dame Trefl za moja spontanicznosc w osadzie.

tunelka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...