Jump to content
Marcin

26 lutego

Recommended Posts

Marcin

Dyskusja na temat osob urodzonych 26 lutego :

 

Szybko odczuwa przyciąganie do innych - ale również szybko budzą się w nim odruchy antypatii. Jest jednakże zbyt uprzejmy na to, aby komuś okazywać jawnie swą nieżyczliwość. Pragnie dopomagać innym a nieraz nawet oddaje zbyt wiele i w ten sposób może zaszkodzić zarówno swym interesom jak i zdrowiu. Na szczęście nie żąda od ludzi tyle, ile sam daje - gdyby bowiem tak było -stałby się niezwykle trudnym w pożyciu człowiekiem. Do swego ogniska rodzinnego jest bardzo przywiązany i chociaż może nie przejawiać zbytniej aktywności dla dobra innych członków rodziny - wszyscy go lubią. Odznacza się swą wyobraźnią i ma zamiłowania artystyczne. Z natury jest delikatny i subtelny. Zwłaszcza kobietom dziś urodzonym nie podoba się wszystko co wulgarne. Oddany swym ideałom potrafi pracować wytrwale i cierpliwie. Tam, gdzie wszyscy inni porzucą pracę zniechęceni - on jednak wytrwa i trudzi się dalej. Potrafi płynnie wyrażać swe myśli - zarówno w słowie jak i w piśmie; jego styl jest potoczysty i wartki, a słowa płyną mu strumieniami. Jego listy mają nieraz wartość literacką. Na świat patrzy przez różowe okulary i łatwo poddaje się entuzjazmowi. Nierzadko wykazuje wielkie talenty, staje się przywódcą innych ludzi lub stanowi ośrodek partii politycznej. Nieraz długo i cierpliwie studiuje życie przyrody i w rezultacie swej pracy usilnej - zgłębia wreszcie jej tajemnice. Co mu grozi. W sprawach praktycznych nie zawsze umie sobie poradzić, toteż spotykają go przykrości i może ponosić straty. Lecz w tymże czasie w sprawach umysłu i ducha może osiągnąć duży rozwój. Wady - to zamieszanie i niepokój jakim łatwo ulega oraz wyimaginowane choroby. Nieraz męczą go obawy. Najzupełniej urojone - oczekuje wówczas nieustannie jakichś wypadków nieszczęśliwych lub wydarzeń nieprzyjemnych. Dzięki tym niepokojom może nawet ucierpieć jego zdrowie.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
moje_kredki

Pragnie dopomagać innym a nieraz nawet oddaje zbyt wiele i w ten sposób może zaszkodzić zarówno swym interesom jak i zdrowiu. Na szczęście nie żąda od ludzi tyle, ile sam daje - gdyby bowiem tak było -stałby się niezwykle trudnym w pożyciu człowiekiem. Do swego ogniska rodzinnego jest bardzo przywiązany i chociaż może nie przejawiać zbytniej aktywności dla dobra innych członków rodziny - wszyscy go lubią.

 

Z tym się całkowicie zgadzam, jako urodzona 26 lutego...

Share this post


Link to post
Share on other sites
werona

Są delikatni i wrażliwi, bardziej pasują do epoki błędnych rycerzy. Mają duże talenty i zainteresowania artystyczne. Są niezwykle uczuciowi. Za głosem serca potrafią iść na koniec świata. Odznaczają się dużą wyobraźnią i bogactwem przeżyć duchowych. W tym co robią są rzetelni, a przede wszystkim starają się swoim czynem nikomu nie wyrządzić krzywdy. Są zdolni do bezinteresownej pomocy i poświęceń. Wrodzona nadwrażliwość oraz brak zmysłu praktycznego niweczy szereg ich planów. Popadają często w depresję, miewają również skłonności do hipochondrii.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lena75

Jako matka córki urodzonej 26 lutego, zgadzam się w zupełności.Córa jest bardzo wrażliwa i delikatna wręcz czasem ulotna:) Bardzo interesuje ja wszystko co jest zwiazane z życiem - przyroda,biologia zwierzat i człowieka, dużo czyta ,ma łatwośc pisania i mówienia(bujna wyobraźnia)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...