Jump to content

26 lutego


Marcin

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 26 lutego :

 

Szybko odczuwa przyciąganie do innych - ale również szybko budzą się w nim odruchy antypatii. Jest jednakże zbyt uprzejmy na to, aby komuś okazywać jawnie swą nieżyczliwość. Pragnie dopomagać innym a nieraz nawet oddaje zbyt wiele i w ten sposób może zaszkodzić zarówno swym interesom jak i zdrowiu. Na szczęście nie żąda od ludzi tyle, ile sam daje - gdyby bowiem tak było -stałby się niezwykle trudnym w pożyciu człowiekiem. Do swego ogniska rodzinnego jest bardzo przywiązany i chociaż może nie przejawiać zbytniej aktywności dla dobra innych członków rodziny - wszyscy go lubią. Odznacza się swą wyobraźnią i ma zamiłowania artystyczne. Z natury jest delikatny i subtelny. Zwłaszcza kobietom dziś urodzonym nie podoba się wszystko co wulgarne. Oddany swym ideałom potrafi pracować wytrwale i cierpliwie. Tam, gdzie wszyscy inni porzucą pracę zniechęceni - on jednak wytrwa i trudzi się dalej. Potrafi płynnie wyrażać swe myśli - zarówno w słowie jak i w piśmie; jego styl jest potoczysty i wartki, a słowa płyną mu strumieniami. Jego listy mają nieraz wartość literacką. Na świat patrzy przez różowe okulary i łatwo poddaje się entuzjazmowi. Nierzadko wykazuje wielkie talenty, staje się przywódcą innych ludzi lub stanowi ośrodek partii politycznej. Nieraz długo i cierpliwie studiuje życie przyrody i w rezultacie swej pracy usilnej - zgłębia wreszcie jej tajemnice. Co mu grozi. W sprawach praktycznych nie zawsze umie sobie poradzić, toteż spotykają go przykrości i może ponosić straty. Lecz w tymże czasie w sprawach umysłu i ducha może osiągnąć duży rozwój. Wady - to zamieszanie i niepokój jakim łatwo ulega oraz wyimaginowane choroby. Nieraz męczą go obawy. Najzupełniej urojone - oczekuje wówczas nieustannie jakichś wypadków nieszczęśliwych lub wydarzeń nieprzyjemnych. Dzięki tym niepokojom może nawet ucierpieć jego zdrowie.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Pragnie dopomagać innym a nieraz nawet oddaje zbyt wiele i w ten sposób może zaszkodzić zarówno swym interesom jak i zdrowiu. Na szczęście nie żąda od ludzi tyle, ile sam daje - gdyby bowiem tak było -stałby się niezwykle trudnym w pożyciu człowiekiem. Do swego ogniska rodzinnego jest bardzo przywiązany i chociaż może nie przejawiać zbytniej aktywności dla dobra innych członków rodziny - wszyscy go lubią.

 

Z tym się całkowicie zgadzam, jako urodzona 26 lutego...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Są delikatni i wrażliwi, bardziej pasują do epoki błędnych rycerzy. Mają duże talenty i zainteresowania artystyczne. Są niezwykle uczuciowi. Za głosem serca potrafią iść na koniec świata. Odznaczają się dużą wyobraźnią i bogactwem przeżyć duchowych. W tym co robią są rzetelni, a przede wszystkim starają się swoim czynem nikomu nie wyrządzić krzywdy. Są zdolni do bezinteresownej pomocy i poświęceń. Wrodzona nadwrażliwość oraz brak zmysłu praktycznego niweczy szereg ich planów. Popadają często w depresję, miewają również skłonności do hipochondrii.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Jako matka córki urodzonej 26 lutego, zgadzam się w zupełności.Córa jest bardzo wrażliwa i delikatna wręcz czasem ulotna:) Bardzo interesuje ja wszystko co jest zwiazane z życiem - przyroda,biologia zwierzat i człowieka, dużo czyta ,ma łatwośc pisania i mówienia(bujna wyobraźnia)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...