Jump to content
Marcin

27 lutego

Recommended Posts

Marcin

Dyskusja na temat osob urodzonych 27 lutego :

 

Jego wyobraźnia jest bardzo rozwinięta, wpływa dodatnio na życie umysłowe i pracę, obdarzając zamiłowaniem do muzyki i sztuk plastycznych. Ze swych zdolności i talentów czyni użytek szeroki, a nawet w stosunku do obcych jest pełen otwartości i wylewności. Łatwo go jednak dotknąć i zrazić - wówczas zamyka się w sobie. Gdy raz jednak decyduje się coś popierać - gotów jest to czynić nawet z własną szkodą i wówczas trudno go od tego odwieść. Dąży do zrobienia kariery i ma nadzieję zostania bogatym. Pełen taktu - potrafi umiejętnie układać mądre plany, a również umiejętnie opanować innych. Grozi mu niebezpieczeństwo na wodzie oraz nieoczekiwane straty. Dąży bowiem do zrealizowania rozmaitych takich projektów, które są dlań nie do osiągnięcia i sprowadzają tylko nieoczekiwane zawody lub przewroty losu. Wadą jego jest chwiejność. Gdy chodzi o ważną i szybką decyzję w interesach - nie może się na nią zdobyć i najczęściej decyduje dopiero wtedy - gdy przeminął już moment pomyślny, a cała sprawa nie może się więcej opłacać. W małżeństwie jest dość szczęśliwy, gdyż nie ma wielkich wymagań i stara się na wszelkie sposoby zapewnić szczęście kochanej osobie. Kto urodził się w tym dniu zapomina i darowuje urazy i może być poświęcającym się mężem, kochającą matką lub godnym zaufania zarządcą majątku innych ludzi. Jego przyrodzona dobroć i miłosierdzie przejawiają się w życiu codziennym dość wyraźnie. Gdy go spotyka niepowodzenie życiowe - dotyka go ono tym więcej, że winę przypisuje zawsze wyłącznie sobie samemu. Jak wychowywać dziecko tak urodzone. Okazuje wrodzone instynkty w kierunku dobra i szlachetności, a ponieważ myśli, że inni ludzie są równie prawi i uczciwi - zaufanie swe umieszcza najczęściej niewłaściwie i zbytnio dowierza innym. Gdy się je skrzywdzi - więcej się martwi i ulega zamieszaniu, aniżeli myśli o zemście lub odparciu ataku. Dziecko takie należy wychowywać starannie i dać mu jak najlepsze wykształcenie, przyuczając je do towarzystwa innych dzieci, które powinny być dobrze wychowane i inteligentne. Bowiem dziecko to jest do tego stopnia wrażliwe, że natychmiast przejmuje wszelkie przyzwyczajenia i sposób zachowania się swego otoczenia.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
werona

To dusze artystyczne. Rozsadza ich fantazja i wyobraźnia. Nie dbają o własne korzyści ani wygody. Nie przywiązują też wagi do własnej powierzchowności. Ce****e ich szczerość i dobroduszność. Co myślą to mówią, szczególnie w uczuciach. Starają się jednak zawsze postępować taktownie. Nie odznaczają się silnym charakterem, często zmieniają swoje poglądy i plany, szczególnie za namową innych. Stąd brak im konsekwencji w tym co czynią.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Daffne

większość z tego co pisze wyżej jest prawdą :). Wrażliwi bardzo, ale utwardza się charakter gdy dostanie parę razy po dupce. Wówczas już nie jest tak otwarta, a ostrożna;). Ja tak mam przynajmniej:)

Edited by Daffne

Share this post


Link to post
Share on other sites
Spakey

hah, przeczytałem tak jakby swoją biografię, masakra.

Share this post


Link to post
Share on other sites
amata

Idealnie pasuje do osoby ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...