Jump to content
Marcin

28 lutego

Recommended Posts

Marcin

Dyskusja na temat osob urodzonych 28 lutego :

 

Jego charakter jest całkiem specjalny, a wykazuje przy tym duże zdolności w pewnym określonym kierunku. Może prowadzić studia poważne, dzięki wysiłkom wytrwałym zgłębiając tajniki przyrody. Widok nieba zasianego gwiazdami i morze wywiera nań wpływ fascynujący. Jego najbliższe otoczenie najczęściej nie potrafi go należycie ocenić, ponieważ go nie rozumie. Wielka wytrwałość łączy się w nim z naturalnym poczuciem lojalności. Nawet mając jakieś wątpliwości - nie odstępuje od swych zasad i trzyma się wiernie swego wyznania. Wrażliwy, obrotny, czuły - ma nieraz dwa mieszkania, dwa ogniska rodzinne lub dwa zawody. W jego życiu podwójność występuje dość często. Kobiety urodzone w tym dniu nieraz zawierają dwa małżeństwa. Losy tego człowieka nieraz są dość niezwykłe; czeka go wiele przygód. W życiu szuka zazwyczaj wyższych ideałów. Można na nim polegać i powierzać mu stanowiska wymagające dużego zaufania. Co mu grozi. Może osiągnąć stanowisko wybitne - lecz grozić mu będzie niebezpieczeństwo przewrotów życiowych, które będzie się starał znosić z rezygnacją. Trzeba dodać, że zarówno starsze jak i młodsze osoby urodzone dnia tego posiadają dużo wrodzonej skromności. Taki człowiek w młodości zazwyczaj jest dość szczupły, o twarzy okrągłej i rysach delikatnych. Z wiekiem staje się bardziej korpulentny. Mężczyzna urodzony dnia tego jest systematyczniejszy w swych przyzwyczajeniach życiowych aniżeli kobieta, chociaż równie niespokojny. Jak wychować dziecko tak urodzone. Bywa ono nieraz przewrażliwione i zbyt łatwo poddające się wrażeniom zewnętrznym i wzruszeniom -dzięki czemu jego charakter staje się zmienny i niepewny. Wychowawcy powinni rozwijać w nim przede wszystkim zdolności do logicznego myślenia i zdawanie sobie sprawy z materialnej strony życia. Należy w nim również rozwijać oszczędność i systematyczność. Gdy przyzwyczai się do metodycznego załatwiania swych spraw i interesów - jego wielkie zdolności będą mogły rozwijać się prawidłowo.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Istaros

Bardzo dużo się zgadza. Z tym zawodem mnie mocno zaskoczyło. Zawsze chciałem mieć conajmniej dwa zawody. Nie znosze monotoni i chętnie nawet bym się przekwalifikował :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
werona

Realni romantycy. Posiadają wybitne zdolności, które nie zawsze wykorzystują w należytym stopniu. W swoich przekonaniach zaskakują oryginalnością. Nie zmieniają łatwo swojego zdania, pozostają wierni wyznawanym zasadom do końca. Przez to czasem nie wykorzystują wielu nadarzających się możliwości. W realizacji celów są wytrwali, aczkolwiek towarzyszy im niepewność i zwątpienie w ostateczny sukces. Są bardzo wrażliwi i uczuciowi. Bardzo biorą sobie do serca wszelkie słowa krytyki. Z wiekiem stają się coraz bardziej nerwowi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
rastafa

ja mam natomiast tak że jak piszę w pamiętniku to zawsze piszę do tej drugiej osoby .. strasznie mnie to denerwuję bo ni jak ma się to do pozytywnego myślenia ale zawsze czuję ta swoją drugą osobowość a z racji bogatego wewnętrznego życia i świadomości właśnie te dwie istoty tworzą głębokie pomieszanie zarówno w moim odbiorze rzeczywistości jak i w tym jak postrzegają mnie inni.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Amantis

Werona to niesamowite, absolutnie wszystko jest prawdą!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...