Jump to content

28 lutego


Marcin

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 28 lutego :

 

Jego charakter jest całkiem specjalny, a wykazuje przy tym duże zdolności w pewnym określonym kierunku. Może prowadzić studia poważne, dzięki wysiłkom wytrwałym zgłębiając tajniki przyrody. Widok nieba zasianego gwiazdami i morze wywiera nań wpływ fascynujący. Jego najbliższe otoczenie najczęściej nie potrafi go należycie ocenić, ponieważ go nie rozumie. Wielka wytrwałość łączy się w nim z naturalnym poczuciem lojalności. Nawet mając jakieś wątpliwości - nie odstępuje od swych zasad i trzyma się wiernie swego wyznania. Wrażliwy, obrotny, czuły - ma nieraz dwa mieszkania, dwa ogniska rodzinne lub dwa zawody. W jego życiu podwójność występuje dość często. Kobiety urodzone w tym dniu nieraz zawierają dwa małżeństwa. Losy tego człowieka nieraz są dość niezwykłe; czeka go wiele przygód. W życiu szuka zazwyczaj wyższych ideałów. Można na nim polegać i powierzać mu stanowiska wymagające dużego zaufania. Co mu grozi. Może osiągnąć stanowisko wybitne - lecz grozić mu będzie niebezpieczeństwo przewrotów życiowych, które będzie się starał znosić z rezygnacją. Trzeba dodać, że zarówno starsze jak i młodsze osoby urodzone dnia tego posiadają dużo wrodzonej skromności. Taki człowiek w młodości zazwyczaj jest dość szczupły, o twarzy okrągłej i rysach delikatnych. Z wiekiem staje się bardziej korpulentny. Mężczyzna urodzony dnia tego jest systematyczniejszy w swych przyzwyczajeniach życiowych aniżeli kobieta, chociaż równie niespokojny. Jak wychować dziecko tak urodzone. Bywa ono nieraz przewrażliwione i zbyt łatwo poddające się wrażeniom zewnętrznym i wzruszeniom -dzięki czemu jego charakter staje się zmienny i niepewny. Wychowawcy powinni rozwijać w nim przede wszystkim zdolności do logicznego myślenia i zdawanie sobie sprawy z materialnej strony życia. Należy w nim również rozwijać oszczędność i systematyczność. Gdy przyzwyczai się do metodycznego załatwiania swych spraw i interesów - jego wielkie zdolności będą mogły rozwijać się prawidłowo.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Bardzo dużo się zgadza. Z tym zawodem mnie mocno zaskoczyło. Zawsze chciałem mieć conajmniej dwa zawody. Nie znosze monotoni i chętnie nawet bym się przekwalifikował :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Realni romantycy. Posiadają wybitne zdolności, które nie zawsze wykorzystują w należytym stopniu. W swoich przekonaniach zaskakują oryginalnością. Nie zmieniają łatwo swojego zdania, pozostają wierni wyznawanym zasadom do końca. Przez to czasem nie wykorzystują wielu nadarzających się możliwości. W realizacji celów są wytrwali, aczkolwiek towarzyszy im niepewność i zwątpienie w ostateczny sukces. Są bardzo wrażliwi i uczuciowi. Bardzo biorą sobie do serca wszelkie słowa krytyki. Z wiekiem stają się coraz bardziej nerwowi.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

ja mam natomiast tak że jak piszę w pamiętniku to zawsze piszę do tej drugiej osoby .. strasznie mnie to denerwuję bo ni jak ma się to do pozytywnego myślenia ale zawsze czuję ta swoją drugą osobowość a z racji bogatego wewnętrznego życia i świadomości właśnie te dwie istoty tworzą głębokie pomieszanie zarówno w moim odbiorze rzeczywistości jak i w tym jak postrzegają mnie inni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...